iFauna.cz » Diskuze » Farmářské produkty »

Pomoc – dělam korbace a nezesyrilo my mleko?

satan
Autor
PUSTILA JSEM SE DO KORBACU Z KRAVSKEHO CERSTVEHO MLEKA A UZ UBEHLO 12 HODIN OD ZASYRENI A PORAD PRIDAVAM SYRIDLO A PORAD NIC.PROSIM O RADU.dĚKUJI.
ko
Mléko musí mít při přidání syřidla teplotu 30 stupňů.
Dobrý den, vzhledem k tomu, že se moje rodina snaží o nakupovaní ze dvora co to jen jde, a nejsme zdaleka sami, tak jsem se rozhodl vytvořit web https://lokaleat.com/cs/, který sdružuje malé chovatele/pěstitele a výrobce domácích produktů. Problém je ten, že pokud nejste vyloženě z místa, tak vůbec netušíte, na koho se ve věci vajec, drůbeže, králíků atd. obrátit. Toto se snažím změnit, takže na stránkách je možné zadat svoji nabídku nebo i více nabídek a zadat jednotlivé varianty produktů. V těch si kupující vyhledává a posléze Vás kontaktuje mailem s jeho objednávkou. Fungujeme teprve 14 dní, ale již máme celkem dost hezkých nabídek na salámy, klobásy, medy, marmelády atd.. Pokud budete mít zájem, tak mě kdykoliv kontaktujte, vše osobně vysvětlím a pomůžu se založením profilu i nabídky.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Daří se vám na zahradě, sadu či farmě?
Začněte prodávat. Jen 1 rychlá odpověď na poptávku prodala zahrádkáři 20 kg brambor. Co se podaří prodat vám? Vše zdarma
Pet Head
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Sépiové kosti 1kg od 99 Kč  !!!
Sépiové kosti 1kg od 129 Kč, posíláme ČR i SR, sépiové ZLOMKY již od 99Kč/kg !!! www.abcpet.cz
Byliny Maria Treben a výběrový čaj
Byliny pro přípravu domácích švédských kapek dle Maria Treben. Výběrové čaje pro celou rodinu za skvělé ceny.