iFauna.cz » Diskuze » Krmiva »

Primordial Pet Food granule

Dobry, pozna niekto tieto granule PGF Adult Buffalo & Mackerel 12kg od primordial, mohol by sa k nim niekto vyjadrit podla zlozenia.dakujem.
Zrovna se na ně dívám jako na novinku. Jen tedy u mě by neprošel kuřecí tuk a mám podezření, že "kvasnicový produkt" může být zakuklený glutaman sodný (glutamáty mohou být obsaženy i pod názvem bílkovinný hydrolyzát, sójový hydrolyzát, hydrolyzované proteiny, kvasničný extrakt...). Složení v angličtině nikde, vyběhlo na mě pouze ČR a na stránkách výrobce (Mister Pet) vidím jen statickou stránku s vlky bez informací, což důvěru moc nebudí.
Dakujem pekne, no zobral som jedno vrece na skusku, doteraz som mal taste, bernak ma po krmive peknu srst ale potrebujem nieco vyzivnelsie, nejak nemoze pribrat a zje ako za dvoch, neviete mi nejake poradit, granule kupujem od hajek pet food.
To spíš vzneste dotaz na diskuzi "Psi", kde jsou i chovatelé berňáků (dejte plemeno hned do nadpisu). Nemám zkušenosti s velkými psy, můj pažravý menší střeďák má rychlejší trávení a nevyhovuje mu kuře v granulích a obilí už vůbec ne. Sedí mu Barking Heads Grain Free, ale ty by vás vyšly dost draho, pokud by vůbec byly vhodné. U "psů" se určitě najde někdo, kdo poradí. ;).

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
PřesPlot.cz
Prodávejte, darujte, vyměňujte, poptávejte rostlinné i živočišné přebytky ze svých zahrádek. Inzerce zdarma.
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
ANIMAL FRUIT 120g kapsičky hlodavci
00% dozrálé ovoce 365dní po ruce 0% chemie podpora rozmnožování,imunity výživa hlodavci,opice,plazi
ANIMAL FRUIT 2L chov.balení 4 druhy
100% ovoc. pyré ze zemí původu bez chemie,bez přidané vody jen dozrálé ovoce 2 L bag in box mango,papaya,kvajáva,banán