iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Pocuravani

daante
Autor
Dobry den, chtela bych se zeptat v kolika mesicich vam pes vydrzel necurat do te doby nez jste se vratili z prace? U me je to asi 9 hodin
Nikdy nevydrží.
Jede jak je zvyklý.
Kdy a kde ho to napadne
.
No ještě jsem si to u žádného psa nezapamatovala...nepamatuju si ani, kdy jsme přestali s nočním venčením...ale u nás byl pes takhle dlouho sám pouze vyjímečně, většinou jsme měli v průběhu dne zařízené alespoň jedno vyvenčení, buď zajistil děda s bábi a nebo děti...
daante
aktevi
Autor
9 hodin necikat ? Skuste vydrzat vy ! Uz tu bolo vela tem o tom kolko psik ma vydrzat necikat, nechcem to zase rozoberat ale toto je nepredstavitelne. Pes moze mat neskor problemy s ladvinami, mechurom, kamenmi, zavodnovanim. Potom tu budete vyplakavat, ze psik sa vam doma zacal pocikavat. Nehovoriac o tom, ze trpi. Minimalne 3-4-5 x POCAS DNA musi cikat. Ale pocas dna ! Nie rano a potom idete vecer este 2x von. Pocas dna !
Dobrý den, bezesporu záleží na tom, o jak starého a jak chovaného pejska se jedná. Můj dnes 12 -letý malý knírač se doma nikdy nepočůral. Zpočátku jsme vstávali ve chvíli, kdy se zavrtěl, dnes, pokud venku prší, mám problém ho probudit i po 12 hodinách. Doprovází mne každý den do práce, takže vstávat musí, ale o víkendu se zřejmě řídí počasím
niiki
Autor
Ahoj, dokud byla malá, chodila poctivě na podložky (pryč bývám i 10h) a někdy kolem 5. měsíce sama od sebe přestala a vydržela.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
KURNÍKY, BOUDY, KRÁLÍKÁRNY, KOTCE aj...
ZATEPLENÉ kurníky,boudy,králíkárny,zahradní domky aj. DOPRAVA po celé ČR
DNA analýzy
DNA testy psov od 30 € (od cca 630 Kč). Pohlavie vtáctva od 7 € (od cca 189 Kč) alebo Poukazy na 20/50/80/100 vzoriek.
Pet Head
Kosmetika pro domácí mazlíčky
HOTEL pro morčata
Ubytování morčat a jiných drobných hlodavců. Rodinné prostředí. 10 let zkušeností. Poradenství.