Stavba voliéry a sousedské vztahy :-(

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
15.3.2020 13:30
Václav Pěkný

XXX.XXX.121.193

Stavím voliéru pro dvě Ary a dnes mi přišlo několik výhrůžných zpráv od sousedky. Jedna z nich ve znění:

Rada bych,abys mne informoval,ze planujes volieru vyskou zarovnat maximalne k plotu.Rada bych,abys mne informoval, jak presne bude vysoka.
Dovolim si te upozornit,ze bude-li vyssi nez plot,budes mit z me strany stálé peklo a hluk vsemi dostupnymi prostredky.
Dekuji za pochopeni.
Nemuzes nikoho neprimerene obtezovat svou laskou ke svym papouchum.Je-li tva laska tak velika,naplnuje te jiste bez toho,abys ji neprimerene daval svemu okoli najevo.Protoze kazdy miluje nekoho a cpou ti to lide timto natlakovym zpusobem??
Ocekavam tedy od tebe informace o voliere.

Nevím co bych k to řekl. Máte někdo podobnou zkušenost ???

15.3.2020 13:51
Alkonost

XXX.XXX.254.245

sousedské vztahy sou v tomto osina v zadku každého chovatele, nezbývá než se pokusit celou situaci prořešit s paní jejíž písemný projev o lecčem vypovídá a postarat se aby voliéra neodporovala žádnému ze zákonů o stavbách v této zemi
Držím pěsti

13.5.2020 16:48
jo012810

XXX.XXX.101.35

Sousedské vztahy je dobré pěstovat, jako vzácnou bylinu. Nejlépe celý svůj záměr s paní detailně probrat, vysvětlit co a jak i přes zatím její naprostý odpor. A pak teprve zákony (zajít na stavební odbor), kde vítězí především síla peněz-šikovný advokát atd. Ale naprosto nejistý výsledek....

Přidejte reakci

Přidat smajlík