Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Holubi »

Moravský pštros

Přikládám foto svého chovu Moravských pštrosů. Rád bych viděl ukázky chovů ostatních chovatelů Moravských pštrosů.

děkuji za příspěvky

Břečka.
Další foto.
Veľmi pekné, aj vystavujete ?
Chov českých staváků jsem po 50ti letech ukončil, protože jsem jim nemohl umožnit volný prolet, který stavák potřebuje.

Moravské pštrosy jsem si zakoupil v roce 2015 a zatím jsem je nevystavoval. Chov je volierový s občasným proletem.

Můj chov můžete shlednout na www.stavacizvysociny.websnadno.cz

Uvítal bych více příspěvků k chovu Moravských pštrosů.

Břečka.
breckaf napsal(a):
Chov českých staváků jsem po 50ti letech ukončil, protože jsem jim nemohl umožnit volný prolet, který stavák potřebuje.

Moravské pštrosy jsem si zakoupil v roce 2015 a zatím jsem je nevystavoval. Chov je volierový s občasným proletem.

Můj chov můžete shlednout na www.stavacizvysociny.websnadno.cz

Uvítal bych více příspěvků k chovu Moravských pštrosů.

Břečka.
Ja som začal z holubami iba tento rok a vybral som si Pštrosov...mám zatiaľ iba čiernych, nič extra výstavné, iba sa učím, ale už som sa do nich zbláznil.Na jar chcem stavať veľký holubník aj z volierou.Aj keď ich mám takmer celý deň pustené.Mohli by ste sem prosím vložiť fotky z Vášho chovatelského zariadenia aj voliery, myslím taký celkový pohľad, pre inšpiráciu ?...návodov nie je nikdy dosť.Ďakujem.
Můj letošní odchov MP černý šupinatý v odchovné voliéře a po jejich pravidelném vypuštění.
Ať se Vám daří. J. Šmolda.
Výborně !
Krásné hejno.
Nádherné.ďakujem za fotky aj za Váš čas.
jarsm napsal(a):
Můj letošní odchov MP černý šupinatý v odchovné voliéře a po jejich pravidelném vypuštění.
Ať se Vám daří. J. Šmolda.
Nádherné, vyrovnané hejnko

Kolik ks holoubat za sezonu máte od páru?
Nadhera krasa uzasne a to myslim vazne.
lupus4 napsal(a):
Nádherné, vyrovnané hejnko

Kolik ks holoubat za sezonu máte od páru?
V průměru 6 holubat od páru. Některý pár více, některý méně. Jeden pár mi letos odchoval ze sedmi hnízd 12 holoubat (únor - září). Záleží na tom, jak začne chovná sezona. Někdy jsou v první snášce čistá vejce atd.. Samozřejmě né všechny jsou vhodné do dalšího chovu.
Taky neco přidam jinak na FB je skupina Holub Moravsky pštros.
Přidávám ještě pár fotek a děkuji za Vámi přidané příspěvky.
Pekný kŕdlik...
môžem sa Vás spýtať odkiaľ ste ?...aspoň približne ?
Adresa na www.stavaci z vysociny.web snadno.cz.
Ahoj Františku, pštrosy máš hezký, ale přece jenom, nestýská se po stavákách?
Ahoj Vláďo víš dobře, že jsem srdcem staváčkář, ale bohužel nemohu momentálně dát Stavákovi volnost letu, který potřebuje a proto jsem zvolil tuto možnost.Bez holubů nemůžu být ahoj Franta.
breckaf napsal(a):
Přidávám ještě pár fotek a děkuji za Vámi přidané příspěvky.
Pak že nejsou pštrrosi na Vysočině. S.S.
Slavku, cekam od tebe nejakou fotku. Jsem zvedavy. diky.4.12.16 jedu do Ujezda s Kafkou. Snad se spolu sejdem. Franta Brecka.
breckaf napsal(a):
Slavku, cekam od tebe nejakou fotku. Jsem zvedavy. diky.4.12.16 jedu do Ujezda s Kafkou. Snad se spolu sejdem. Franta Brecka.
Něco nafotim. Sejdem se v Lysé nebo přijedte s Kafkou na naší okresní Vepříkov-Habry. Bude tam posuzovat. S.S.
Slávku, tomu říkám modří MP. Parádička! Hold kdo umí, ten umí. Drž se a v Lysé ahoj B.P.
bobánek napsal(a):
Slávku, tomu říkám modří MP. Parádička! Hold kdo umí, ten umí. Drž se a v Lysé ahoj B.P.
Víš dobře, že nemám rád chválu a už vůbec ne veřejnou. Máš - ! Zítra napíšu na email.
Fotkama jsem chtěl jen podpořit pana Frantu B.Měj se.S.S.
Taky přidám pár fotek mého chovu.
breckaf napsal(a):
Přikládám foto svého chovu Moravských pštrosů. Rád bych viděl ukázky chovů ostatních chovatelů Moravských pštrosů.

děkuji za příspěvky

Břečka.
Fanouši škoda žes nás opustil staváčkáře. Ale jak píšeš chceš mít voliérové holuby a to M.P. ve většině případech je. Ať se ti daří. Základ chovu máš více jak na úrovni, tak jen vydržet...

Měj se fajn.
Igor.
stavak napsal(a):
Fanouši škoda žes nás opustil staváčkáře. Ale jak píšeš chceš mít voliérové holuby a to M.P. ve většině případech je. Ať se ti daří. Základ chovu máš více jak na úrovni, tak jen vydržet...

Měj se fajn.
Igor.
Franta Břečka ješte co by staváčkář uprostřed...
Igore diky za podporu, ale neboj jak se zmeni soused tak to tu bude zase tleskat. Uz zde mam 3 souseda tak uvidime. Zdravim Franta.
breckaf napsal(a):
Igore diky za podporu, ale neboj jak se zmeni soused tak to tu bude zase tleskat. Uz zde mam 3 souseda tak uvidime. Zdravim Franta.
Jasný vůbec nepochybuji, byla by škoda takového zasloužilého staváčkáře a kamaráda...
Něco málo z mého chovu...
Velmi pekné.to ste boli na nejakej výstave, keď sú v klietkach ?..aké ste dostali ohodnotenie ?ďakujem za odpoveď.
Děkuji. Jsou to fotky z výstavy.3x 95 bodů a 2x 96 bodů.
Krasa jen min. v jednom vidim štrasera.
morpštros napsal(a):
Děkuji. Jsou to fotky z výstavy.3x 95 bodů a 2x 96 bodů.
Super výsledky,
a ešte jedna otázka..kolko máte zhruba chovných párov, keď dokážete zostaviť takýto kolektív krásavcov a ako dlho sa pštrosíkom venujete ?
Spíš bych to viděl v mém amatérském focení...
S chovem holubů jsem začal teprve před rokem a letos jsem měl 9 párů ale ne všechny dávaly kvalitní výletky.
Dnes prestalo konečne pršať, tak išli troška na vzduch
Taky jsem je nechal proletět.
morpštros napsal(a):
Taky jsem je nechal proletět.
Vyzerajú tam veľmi spokojne
kko
Taky něco ode mne.
kko napsal(a):
Taky něco ode mne.
Pekný večer..prepáčte otázku amatéra...to máte takýmto spôsobom oddelené holubov od holubíc...alebo,.
morpštros napsal(a):
...
Perfektni holubnik...drive postaci?
Dík. Pošťáci ne, rovnou MP. Minulý rok jsem si udělal radost k vánocům. Je to sice holubník pro pošťáky ale pro mně to byla nejrychlejší a nejlevnější varianta.
kko
Vlevo holubice, vpravo holubi do voliéry střídavě.V sezoně z voliéry volný prolet.
kko napsal(a):
Vlevo holubice, vpravo holubi do voliéry střídavě.V sezoně z voliéry volný prolet.
Dnes ma prišli pozrieť na balkón
Ufák napsal(a):
Dnes ma prišli pozrieť na balkón
kko
Holubice venku.
kko
Holubi o Vánocích.
kko napsal(a):
Holubi o Vánocích.
Krásny Nový rok milí pštrosári...
kko
Další vánoční...

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
Sépiové kosti 1kg od 99 Kč  !!!
Sépiové kosti 1kg od 129 Kč, posíláme ČR i SR, sépiové ZLOMKY již od 99Kč/kg !!! www.abcpet.cz