Celostátní speciální výstava kníračů - Chrastava 18.9. 1999

Celostátní speciální výstava kníračů - Chrastava 18.9. 1999 Knírač malý černostříbřitý - rozhodčí: MVDr. Petr Pavelek Pes - třída dorostu...

 


Celostátní speciální výstava kníračů - Chrastava 18.9. 1999
Knírač malý černostříbřitý - rozhodčí: MVDr. Petr Pavelek
Pes - třída dorostu
VN - Carino Coash Malý kavalír (Charlie Vulkan x Fidonie Ši-Mon) D. Ulrichová,
Habří
N - Danny Boy Moldau North (Rhiengau x Rosante Moldau) I. Kučerová, Plzeň
Pes - třída mladých
VD1 - Candy Ribaty (Derick z Melmiru x Leslie Char-Nett) I. Krsková, Jaroměř
Pes - třída otevřená
V1, CAC, ČKŠ, BOB - Ben Notbe (Cherry Vulkan x Giss z Melmíru) K. Stehlík,
Hradec Králové
V2 - Andy Eben (Alan Delon Scedir x Bára z Bohyňské samoty) E. Vondrová, Ústí nad
Labem
VD3 - Apollo od Hrabáku (Rheingau Moldau x Ellison Jadya) J. Strnadová, Ústí nad
Labem
Neúčast - Benn Yorkshirské hrabství
Pes - třída pracovní
V1, CAC, ČKŠ - Ch. Cruise Tom z Dixie (Edy Vulkan x Daisy Vulkan) L. Fejerová,
Praha
Fena - třída mladých
V1 - Arka Ne-Hai (Andy Eben x Heidi ze Severních hor) J. Fléglová, Krupka
VD2 - Aja Ne-Hai (sestra předchozí) O. Čvančarová, Krupka
VD3 - Chanell Jadya (Attila z Dixie x Charis Věčný rival) R. Sládková, Trmice
Fena - třída otevřená
V1, CAC, ČKŠ - Babsi Silver Malý kavalír (Edy Vulkan x Fidonie Ši-mon) D.
Ulrichová, Habří
V2, rez. CAC - Bayou Belle Moldau North (Rheingau x Rosante Moldau) E. Berková,
Vysoké n. J.
V3 - City Girl Moldau North (Rheingau x Rosante Moldau) I. Kučerová, Plzeň
V4 - Heidi ze Severnícho hor (Rheingau x Faty ze Severních hor) J. Fleglová, Krupka
V5 - Arka ze Sušice (Cherry Vulkan x Jessi Ša-Ra-Za) D. Koláčková, Klášterec
VD - Henny Jadya (Cherry Vulkan x Charis Věčný rival) E. Vykusová, ÚL
VD - Bibinka Ribaty (Derick z Melmiru x Leslie Char-Nett) Š. Husáková, Praha 6
VD - Fleur Panenská hurka (Rhiengau x Arka z Karedu) R. Tupá, Chrastava
D - Cess z Majklovy zahrady (Attila z Dixie x Chety z Reja) J. Ludvík, Turnov
Neúčast - Cita Petra Voka, Daisy Dee z Dixie
Fena - třída pracovní
V1 - Bora z Artova (Charlie Vulkan x Derika od Popovky) J: Kadlecová, Děčín
Fena - třída veteránů
Vítěz tř. - Grey od Popovky (Quentin V. Hausberg x Saly od Popovky) O. Zajptová, ÚL

 

 

 

Zapsala Lenka Fejerová

 

 

Ohodnotťe tento článek:
1
2
3
4
5

Celkové hodnocení (0x):

1
2
3
4
5

Diskuse k článku

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře