Výsledky výstav: Nitra Canis CAC-SR 25.3.01


Stredoázijský ovčiak
Posudzoval: Bedrich Mészaroš

Psy trieda dorastu
Veľmi nádejný - Abdul Malumi (Ašik Achal-Tekin x Iza z Basarovej lesovne)
Ch/M: Lupták Marián/Lupták Marián

Psy trieda mladých
V1, CAJC - Bartang Alu (O-Akdember Turkmen Kala x Tayshe-Alu)
Ch/M: Bušňák A.K./Mayerová Eva
V2 - Rustan Borojo (Akguš Avetis-Kovaľ x Ambra Borojo)
Ch/M: Kopeliovič Boris/Angyal Adrián
V3 - Cejlon Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Cebo Anton Ing.
V4 - Archan Ebra-Perla východu (Ašik Achal-Tekin x Ebra Prométheus)
Ch/M: Nagy Eugen/Zöld Tomáš

Psy trieda stredná
V1, CAC - Cár Usull-Bek (Bim Borojo x Ebra Prométheus)
Ch/M: Novák Miroslav/Mezei Benjamín
V2, Res. CAC - Lötér Pusztai Alex (Boszporuszi Naptüz Milord x Boszporuszi Naptüz Almira)
Ch/M: Vinnai József/Garai Lajos
V3 - Bajkal Gasar-Chan (Adonis ze Salfonu x Hanny ze Salfonu)
Ch/M: Sýkora Květoslav/Sedláčková Helena
V4 - Cezar Ri-Vě-Gu (Adonis ze Salfonu x Betty Burre)
Ch/M: Gulecová Věra/Tojnarová Iveta
V - Cetus Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Školník Štefan

Psy trieda otvorená
V1, CAC, BOB - Marduk Borojo (Akguš Avetis-Kovaľ x Arga Borojo)
Ch/M: Kopeliovič Boris/Kopeliovič Boris
V2, Res. CAC - Faust Ex Oriente (Ilgiz x Batyra Ex Oriente)
Ch/M: Ohlídalová Alexandra Mgr./Fojtová Romana
V3 - Berkut Achal-Tekin (Rengöhegyi Ormán Pusztár x Ch. Džamila Borojo)
Ch/M: Horecký Ján MVDr./Bazso Robert+Monika
V4 - Heros Ex Oriente (Hurricán Amazon Argo x Ich. Fabia Ružová cesta)
Ch/M: Ohlídalová Alexandra Mgr./Kučera Tomáš
V - Atos Nirve (Citar Ružová cesta x Meret Putrič)
Ch/M: Ďurka Ervín/Hrušovský Juraj
V- Cezar Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Školník Štefan
V- Cyklon Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Školník Štefan
V- Zorojo Arun (Bekir Borojo x Akša Avetis-Kovaľ)
Ch/M: Zorálek Ján/Novák Miroslav
VD - Akkus of Red River (Szilasligeti Bator Bill x Asrat Prométheus)
Ch/M: Tóth László/Jankulár Jozef Ing.
VD - Car Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Školník Štefan
VD- Cero Podstránie (Bekir Borojo x Jola Ružová cesta)
Ch/M: Školník Štefan/Školník Štefan

Psy trieda šampiónov
V1, CAC, najkrajší stredoázijský ovčiak - Algis Achal-Tekin (Ch. Loss Batyr Chan x Ch. Džamila Borojo)
Ch/M: Horecký Ján MVDr./Horecký Ján MVDr.
V2, Res. CAC - Filgys Ex Oriente (Ilgiz x Batyra Ex Oriente)
Ch/M: Ohlídalová Alexandra Mgr./Hrušková Hana

Suky trieda mladých
V1 - Anja Serdehél (Bekir Borojo x Elza z Pavlíčkovi zahrady)
Ch/M: Války Peter Ing./Války Peter Ing.
V2 - Ekiment Alataš (Leka x Šelli)
Ch/M: Pušin/Horecký Ján MVDr.
V3 - Hurricán Amazon Cora (Ašik Achal-Tekin)
Ch/M: Ihász Tamásné/Balejčík Gabriel
V4 - Alexia Serdehél (Bekir Borojo x Elza z Pavlíčkovi zahrady)
Ch/M: Války Peter Ing./Války Peter Ing.
V - Agša Ebra-Perla východu (Ašik Achal-Tekin x Ebra Prométheus)
Ch/M: Nagy Eugen/Beták Libor
V - Akša Hanach Čárdžov (Akguš Avetis-Kovaľ x Hanach Borojo)
Ch/M: Škarda Ivo/Kováčová Eva
V - Hurrican Amazon Zara (Ašik Achal-Tekin x No Cats Hurican Amazon)
Ch/M: Ihász Tamásné/Šinko Jozef
VD - Dandar Jekemen (Cár Mierovská pláž x Isa Ružová cesta)
Ch/M: Tvoríková Denisa/Tvoríková Denisa
VD - Orcha Borojo (Akguš Avetis-Kovaľ x Cina Borojo)
Ch/M: Kopeliovič Boris/Jančovič Marián

Suky trieda stredná
V1, CAC - Betty Kryas (Bekir Veroničin dvůr x Cara Pikuolis)
Ch/M: Dostálek Lubomír/Trojnarová Iveta
V2, Res. CAC - Barča Usull-Bek (Hurricán Amazon Argo x Carja Prométheus)
Ch/M: Novák Miroslav/Novák Miroslav
V3 - Alagir Gladiator Ex Asia (Čambar x Adria)
Ch/M: Fojtová Romana/Tesařová Radka
V4 - Džamila Jekemen (Cár Mierovská pláž x Isa Ružová cesta)
Ch/M: Tvoríková Denisa/Alpex s.r.o. Alföldi Peter

Suky trieda otvorená
V1, CAC, najkrajšia stredoázijská ovčiačka - Al-Beja Hexana (Ch. Loss Batyr Chan x Isa Ružová cesta)
Ch/M: Tvoríková Denisa/Tvoríková Denisa
V2, Res. CAC - Andromeda Usull-Bek (Atos Mi-Dro x Carja Prométheus)
Ch/M: Novák Miroslav/Figura Karol
V3 - Iza z Basarovej Lesovne (Džambo x Gjulčitaj)
Ch/M: Basara Vladimír/Lupták Marián
V4 - Mari Borojo (Akguš Avetis-Kovaľ x Arga Borojo)
Ch/M: Kopeliovič Boris/Jančovič Marián

Suky trieda šampiónov
V1, CAC - Juldus (neznámy x neznáma)
Ch/M: neznámy/Fojtová Romana
 

Ohodnotťe tento článek:
1
2
3
4
5

Celkové hodnocení (0x):

1
2
3
4
5


Autor textu Redakce Fauny

Kolektiv autorů redakce iFauna.cz

Autor fotografií zdroj: Pixabay

Diskuse k článku

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře