Výstava německých ovčáků 24. října 1999 v Naumburgu

V sobotu 24. října 1999 se konala v Naumburgu výstava, za pěkného počasí posuzoval psy pan Joachim Stiegler a feny pan Wolfgang Gerschweitz, který pos...

V sobotu 24. října 1999 se konala v Naumburgu výstava, za pěkného počasí posuzoval psy pan Joachim Stiegler a feny pan Wolfgang Gerschweitz, který posuzoval na Hlavní výstavě dospívající feny. Výstavy se zúčastnilo i několik našich vystavovatelů a rozhodně neudělali ostudu.
Psi:
Ve třídě dospělých nastoupilo 21 psů, 20 obdrželo známku výbornou, jeden VD
1. Addi von der Gundorfer Höhe (Ivo v.d. Roter Metter x Olga v. Haus Geltinger)
2. Yasso v Arlett (Ulk v Arlett x Heidi v. Frankenberger Land)
3. Ken v. Lindenblatt (Pitt v Tronje x Varina v.d. Holzeimer Linde)
4. Uras von Blue Iris (Odin v Hirschel x Goda von Blue Iris)
5. Murray Framato Rolau (Nero Hirschel x Batty Framato)

Třída dospívající, nastoupilo šest jedinců
1. Kanto vom Bramberg (Gero v Ammerbacher Tal x Dana v Bramberg)
2. Odin v Bärenhügel (Gero v Ammerbacher Tal x Enzy v Bärenhügel)
3. Janus v Scgaferzelch (Igel v Wollenhaupt x Upse v Hirtgarten)

Třída mladých, nastoupilo deset psů, devět obdrželo známku VD
1. Santo v Stieglerhof (Zanto vd Roter Matter x Gana vom Stieglerhof)
2. Jumbo vom Poxdorfer Tannenhof (Idol vd Jahnhöhe x Vanda vom Wildsteiger Land)
3. Lars vom Aspenhaus (Jaguar vom Mönchberg x Hexe vom Aspenhaus)
D1. Gustaf z Gilanu (Perr z Pampy x Margit z Gilanu)

Třída dorostu, nastoupilo deset psů, všichni obdrželi velmi nadějnou
1. Iwanko vd Salzstrasse (Timo v. Berrekasten x Leika v Georg Victor Turm)
2. Lux vom Tatzend (Timo v Berrekasten x Elfe v Tatzend)
3. Lenny vom Haus Erlebach (Xandro v Dänischen Hof x Hetty v Haus Erlebach)
Feny:
ve třídě dospělých nastoupilo 15 fen, 14x výb., 1x VD
1. Daggi vom Haus Kaiser (Troll v Haus Kaiser x Hostess v Haus Kaiser)
2. Ina von der Jahnhöhe (Ulk v Arlett x Gugia vd. Kahler Heide)
3. Aqua von Arminius (Hobby v. Gletschertopf x Kelly v. Arminius)

V třídě dospívajících nastoupilo 10 fen, devět VD, jedna vyloučena za napadání
1. Zala Blue-Iris (Xandor v Tronje x Karin Blue-Iris)
2. Gloria v. Kirschental (Grimo v. Kirschental x Emmi v. Kirschental)
3. Sara v.d. Hugenotten (Zabak v Mönchberg x Florenc v. Erminger Weg)

V třídě mladých nastoupilo 25 fen, všechny obdržely známku VD
1. Jade v. Niemberger Eck (Zoltan v Haus Geltinger x Quencie v. Niemberger Eck)
2. Dunja vom Baronenwald (Hobby v. Gletschertopf x Thea vom Baronenwald)
3. Thipsy vom Eichenplatz (Hagadals Arex x Ica v Spiessturm)
12. Zane Fabare Bohemia (Quero Hartis x Rabies Fabare)

Ve třídě dorostu nastoupilo 18 fen, všechny feny byly velmi nadějné
1. Vanessa v Jägerfreund (Hobby v. Gletschertopf x Cina v.d. Roten Matter)
2. Lissi vom Haus Erlebach (Xandro v Dänischen Hof x Hetty v. Haus Elebach)
3. Brittany Fabare Bohemia (Olson Mar - Šar x Quelle Fabare)
4. Patty Framato Rolau (Zanto v.d. Roten Matter x Chessa Framato)

Ohodnotťe tento článek:
1
2
3
4
5

Celkové hodnocení (1x):

1
2
3
4
5

Autor textu Ivana Skrbková

Diskuse k článku

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře