Ubytujte svého mazlíčka v kvalitní zateplené psí boudě PR

Další fotografie (3)

Každý páníček ví, že spokojený pes umí vděk vyjádřit ze všech zvířat nejlépe. V zimním období je však aktivní péče o psa náročnější, dlouhým procházkám, hrám ani výcviku obvykle nepřeje počasí. O to více je třeba zaměřit se na výběr správného pelíšku, ve kterém psi v zimě tráví více času. Nejvhodnější jsou zateplené psí boudy.

Bouda je pro psa přirozeným útočištěm a na zimu ji nemusí opouštět ani krátkosrstá plemena, do kterých by to jejich majitel neřekl. Psovi je ovšem třeba pořídit kvalitní boudu od osvědčeného českého výrobce. Ten k vám sestavenou boudu na vyžádání i dopraví.

Při nákupu zateplené psí boudy je třeba věnovat pozornost zejména využitým materiálům a zpracování boudy. Psí boudy by měly být rozložitelné a samozřejmě také voděodolné, například z OSB3 desek. Izolační systém by pak měl být ve všech stěnách, podlaze i stropu. Taková bouda bude vašemu psovi sloužit po celou dobu jeho života.

Spolehliví výrobci jsou schopni poskytnout pro vašeho mazlíčka kompletní servis, kromě zateplené boudy dodají i kotec ve vhodné velikosti.

Ohodnotťe tento článek:
1
2
3
4
5

Celkové hodnocení (0x):

1
2
3
4
5

Další fotografie k článku

Diskuse k článku

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře