Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

 
iFauna.cz » Inzerce » Inzerce terarijních zvířat »

Kokosovém pozadí se 6-ti kapsami 50x50cm

  (PRODÁM)

Kokosovém pozadí se 6-ti kapsami 50x50cm

Kokosové pozadí tvoří výborný podklad pro růst a uchycení rostlin, v tomto materiálu se skvěle daří orchidejím a jiným epifytním rostlinám. Vláknitá struktura umožňuje zvířatům šplhání. V pozadí je 6 květníčků pro osazení rostlinami.

Nabízíme ucelený sortiment terarijních substrátů a písků do vašich terárí (lignocel, terarijní substrát, terarijní rašelinu, kokosové chipsy, mechy, jemný a hrubý písek, terarijní kůru, vermikulit a další. Naše výrobky si můžete zakoupit v naší kamenné prodejně nebo v eshopu. Tyto výrobky si ale také můžete zakouit na více jak 250 kamenných prodejnách chovatelských potřeb Petcenter, Superzoo a mnoha dalších po celé čr které zásobujeme. Naše výrobky Robimaus naleznete i v nabídce mnoha specializovaných eshopů.

Chovatelské potřeby, teraristika, akvaristika, realizace akvárií a terárií na míru, poradenství, široká nabídka terarijních zvířat, nakladatelství chovatelské literatury.

Na našem trhu působíme od roku 1993. Zabýváme se vším, co souvisí s chovatelstvím, ale nejblíže máme k teraristice. Sami chováme okolo 40 druhů plazů z nichž většinu rozmnožujeme.

Velkoobchodně se věnujeme chovatelské literatuře a teraristickým potřebám. Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen s chovatelskými potřebami nebo v knihkupectvých v Čechách i na Slovensku. Od roku 2010 německého výrobce osvětlení pro akvaristiku a teraristiku Sylvania, od ledna 2011 výrobce osvětlení Solar Raptor pro teraristiku firmu Econlux a od roku 2014 výrobce osvětlení pro teraristiku Reptispa.

V Rudné u Prahy můžete navštívit náš kamenný obchod s mnoha terarijními a akvarijními expozicemi. Otevřeno máme 7 dní v týdnu a vybrat si můžete z více jak 200 druhů zvířat a 10.000 položek zboží.

Na našich stránkách, naleznete teraristický e-shop, e-shop s chovatelskou literaturou, diskuze a mnoho zajímavých informací pro chovatele nejen terarijních zvířat.

Na zákázku realizujeme terária dle požadavků jednotlivývh druhů. Terária vyrábíme už 20 let a za tu dobu máme dostatek zkušeností s jejich vybavením a zařízením.


Dohodou

24.03.2011 10:05 | Počet zobrazení42979x
Prodávající - kontakt
Kontaktujte prodávajícího e-mailem

Komerční sdělení
raj-akvaristiky.cz
Internetová prodejna akvaristiky, teraristiky a chovatelských potřeb.
repashy/pangea
repashy krmivo pre vaše plazy chovateľské potreby pre plazy