Utulek Chlupaci v Nouzi

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Uživatel s deaktivovaným účtem

10.11.2019 12:03
Uživatel s deaktivovaným účtem

Dobry den.

Adoptovala jsem kocour od Chlupaci v nouzi ve 20.10.2019 na umistovaci vystavu. Mame 2 kocky ktere jsme adoptovali pred 2 roky a chteli jsme mit jeste jedna cerna kocka. Ve vystavyu byl cerny kocour, Edwin, ktery spal ve kocici zahodu. On vypadal krasny, oni tam napsali ze je 2.5 roku stary, kastrovany, zdravy a ma rad kocky. Byla jsem na vystavu s detma - mam 3, chlapecek 10, chlapecek 7 a holcicka 5 - a oni taky meli radi ten kocour. Domluvila jsem s pani Andreu Urbancovou, zaplatila jsem 1200 kc, podepsala jsem smlouvu a odizdili jsme. Pani Andrea poprosila o fotky a navstevu. Edwin byl v pohode, ja jsem koupila toalet jenom pro Edwina, on spal v pripravku na pelisek, a po nekolik dnu s kocicikama na gauc. On se zkamaradil s kockama a oni se spolecne hrali, jeli, atd. on byl spokojeni a k nama prisel a chtel se byt pohladyt nebo zeptal na jidlo. Byla jsem na veterine s Edwina protoze mel smrdici chumak a rekla jsem ze mozna ma problem s zubama. Opravdu mel spatne zuby a kamen. Pani ze veterine rekla ze protoze on je k nama jenom nekolik dny, ona nedoporucuje anestezie a cisteni zuby ted' protoze muze byt velky stress pro kocoura. Musela jsem vycistit zuby a pristy rok delame vycisteni. Edwin taky mel blechy - muj manzel trapy vazne alergie na blechy a pohladil Edwina, potom se startoval byt spatne a mel bouli na ruku. Napsala jsem pani Andreu a ona rekla ze Edwin mel blechy ale ona ji dala kapky. Ona nam ne rekla nic, a ona znala ze mame domu jeste 2 kocky a musime delat prevence. Ona taky znala ze Edwin mel spatne zuby a nic nedelala, a rekla ze je jeji vyna. Pani Urbancova se u nas zastavila ve Pondeli 04.11.2019. Ona se usmivala , chledala kocoura - on byl s detma - on na ni ne chtel - se bojil - a ona ho popadla na krk. Kocour plakal, ona odtáhla ho na chodbu a rekla ze je stresovan protoze mame deti a muze umrit. Vyprávěla mi nejrůznější příběhy koček, které zemřely stresem nebo zraněly - kočky, které dala k adopci. A nabidla nam 4 mesicni cerne kote. Rekla jsem ze tu kocku nehcci, ja jsem chtela Edwin zpatky. Řekla jsem jí, že moje kočky jsou s kým v pořádku, spí spolu, hraj atd. A byli spolu jen 2 týdny, což je podle mě dobrého pokroku. Je pravda, že je trochu vydělaný, ale přijde k nám, chce se ho dotknout, tře hlavu o nás, žádá o jídlo. . Je povoleno všude v domě, má dobré jídlo, spí na pohovce nebo v biskupě, kde má hustou přikrývku, má hračky. Zvířecí veterináři, je zdravý, jen zuby jsou ve špatném stavu a jeho ústa velmi špatně voní. Proto by to mělo být vlastně důvodem, proč řekla, že ho dnes vezme - aby si zajistil zuby, způsobil to, aby mohla platit. Přiznala, že věděla o svém problému, ale nic s tím neudělala. Řekla eh, že ho v sobotu přivede zpět, ale pořád mi rekla ze bude nam prinest 4 měsíční černé kotě, které byly pro děti lepší. V sobotu zřejmě tu kočku přinese. Nechceme další kočky, rádi mame Edwina. To jsem napsala na Facebooku, na stranky Prague pets a zeptala jsem co muzu delat protoze neco neni v pohode. Lidi tam napslai ze to neni normalni, a musim myt kocour zptaky, a oni taky rekly ze ona nam ne bude prinest kocour zpatky. Cetla jsem spatne skusenosti na jejich strankach na facebooku. Nic spatny nejsem napsala o ni. V utery ona mne zavolala a zeptala proc jsem to napsala na facebooku a proc chcem ji poskodit. Ja nic spatneho nejsem napsala a muzete to zkontrolovat. Ona rekla ze jedna kamaradka - potom nebyla kamaradka ale holka - ji napsala ze vydela co jsem napsala. Ona mne zdrzovala ve telefonu kolem 30 minut - byla jsem sama se trema detma a byla to cas na spany - a jenom rekla ze jsem ji poskodila a nebude nam prinest kocour spatky. A na to jsem rekla ze budu kontaktovat pravnik a policie protoze jsem podepsala smlouvu a ona poskodila tu smlouvu a nam nic nerekla o o ty blechy a zuby a to neni normalni. Po 2 dni jedna pani od Kocici prani rekla ze nam bude pomohat. Ale ona byla takova protyvna a interogovala mne jako kriminalka. Pani Ubancova ji rekla ze ne bude nam dat kocour zpatky protoze jsem napsala na facebooku - myslim ze ona ne chtela ze lidi znaji ze jeji zviratka jsou spinave a maji problemy - a taky rekla ze ja ji jsem vyhrožovala policii a pravnika. A to pro mne je hrozne - pokud chci dostavat kocour zptaky proc vyhrozovat policii? Myslim ze Pani Urbancova ma vazne mentalni problemy a potrebuje pomoc. Vym ze ma moc prace, ze pomaha zvirata a to je hezky, ale ona normalni neni. Ma ty spatne smlouvy a ona dela co chce. Ve smlouve je napsane ze ona ma pravo se vzit kocoura pokud on ne ma spravne jidlo, je spinavy, atd, ale on mel vsechno co potreboval u nama. Ja uplne ne chapu proc Pani Urbancova dela takove veci. Ona nam dala velky stress, nemoc pro manzela, deti plakaly, atd. Ona jeste nevratila 1200 kc na adopce, ma nase pripravka. Ja jsem zaplatila 600 na kapy pro blechy pro 3 kocky, 400 na veterine, 300 kc na toalet, atd. A ona nic nevratila.

Dekuju,
Joana

10.11.2019 13:05
jahodapavel

XXX.XXX.168.150

Divím se, že vás to překvapuje. Útulky většinou fungují tak,že se hraním na city snaží vytáhnout z lidí peníze, ale na dobru koček jim až tak nezáleží. sháněl jsem teď 2 koťata, dle nabídky jsem si vybral a psal jsem do 3 útulků, ze dvou neodepsali vůbec, z jednoho po 14 dnech. Raději jsem si vzal koťata přímo od lidí, kde transakce proběhla bez problémů.

Přidejte reakci

Přidat smajlík