iFauna.cz » Diskuze » Krmiva »

Granule ryba-nejvyšší obsah masa?

Dobrý den,
poradíte granule s vysokým obsahem masa? Nejlépe ryba, ale kromě kuřete může být jakékoliv.
Neregistrovaný uživatel
Autor
Eden ryba - 46%
Eden country - 39%
Purizon fish - 38%
Purizon jehně + losos - 30%
Akela 80/20 fish - 41%
Wolfsblut wild pacific - 31%.
ketlin napsal(a):
Dobrý den,
poradíte granule s vysokým obsahem masa? Nejlépe ryba, ale kromě kuřete může být jakékoliv.
Když nepočítám Zwipeak a jiná sušená masa, tak granule s nejvyšším obsahem masa, co mě napadají, jsou AATU - měli by mít 80% masa a vyrábí se v rybím i jiném provedení.
Neregistrovaný uživatel
Autor
Trish Trish napsal(a):
Když nepočítám Zwipeak a jiná sušená masa, tak granule s nejvyšším obsahem masa, co mě napadají, jsou AATU - měli by mít 80% masa a vyrábí se v rybím i jiném provedení.
Aatu má cca 46% masa.
Proto, že z čerstvého lososa se ztratila voda a v granulích zůstalo ne 51, ale 17%.

Ještě Real Nature sladkovodní ryby..také něco kolem 50% ryb.
Za mě mohu doporučit krmivo od Optimanovy - má 70% masa - třeba z lososa. Ale najdete u nich i drůbeží apod.
Neregistrovaný uživatel
Autor
Kačka_Novotná napsal(a):
Za mě mohu doporučit krmivo od Optimanovy - má 70% masa - třeba z lososa. Ale najdete u nich i drůbeží apod.
Nenene.
Optimanova salmon má 38% masa a nejhorší verzi tuku, kterou tam mohli narvat, samozřejmě konzervace chemií + mraky soli.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Hovězí ucho XXL+záušky 10ks GERMANY
Hovězí uši sušené+záušky 10ks GERMANY Cena 200Kč XXL velikost. V 1 kg jen 13-14ks uší ! Proč nekupovat kvalitu ?
Sépiové kosti 1kg od 99 Kč  !!!
Sépiové kosti 1kg od 129 Kč, posíláme ČR i SR, sépiové ZLOMKY již od 99Kč/kg !!! www.abcpet.cz
LokalEat
Hledáte způsob jak prodat produkty Vašeho hospodářství? U nás, na LokalEat, si Vás nakupující najdou sami.
ANIMAL FRUIT 120g 100% ovoce ptáci hlodavci
100% ovocné pyré kapsičky tropické i naše ovoce,zelenina pro ptáky,hlodavce,plazy,opice.Lze smíchat s ptačími granulemi.