iFauna.cz » Diskuze » Okrasné ptactvo »

Nabídka Týniště

Co kdo hezkého povezete na trhy do týníště? měl bych zájem o samici korely bělohlavou nebo bělohlavou skořici, ne perlu ani straku, popřípadě albino s DNA, párek křepelek čínských, nepříbuzný pár holoubků diamantových, popřípadě pár výstavních andulek nebo po výstavních rodičích texas body. L.
Dobry den povezu andulky, korely belohlave letosni, albino samici, perlovou taky samici, straku podle mne samice, a chovneho samce skoricovou straku, vse vzajemne nepribuzne jsou od 3paru, cena 100,700,400kc kus tel 723384940 Jablonec nn
Nintendo
Autor
Zdravim, nevite nahodou jestli tam byvaji i vykupci na hlodavce?Dekuji.
ippavlov napsal(a):
Dobry den povezu andulky, korely belohlave letosni, albino samici, perlovou taky samici, straku podle mne samice, a chovneho samce skoricovou straku, vse vzajemne nepribuzne jsou od 3paru, cena 100,700,400kc kus tel 723384940 Jablonec nn
Mel bych zajem o tu albino samici, ma DNA? Nebo jak víte ze je to 100% samicka?
lubinator napsal(a):
Mel bych zajem o tu albino samici, ma DNA? Nebo jak víte ze je to 100% samicka?
Protoze je po stepakovi na albino samec je perlova seda straka a matka skorice vse belohlave.
Nintendo napsal(a):
Morcata vykupuji naproti siroke brane u parkoviste, jestli pokazde to nevim.
Nintendo napsal(a):
Zkuste napsat poradatelum www.chovateletyniste.cz/.
ippavlov napsal(a):
Protoze je po stepakovi na albino samec je perlova seda straka a matka skorice vse belohlave.
Měl bych o ní zájem, napište mi prosím na email lubos.jedlinsky@seznam.cz.
lubinator napsal(a):
Měl bych o ní zájem, napište mi prosím na email lubos.jedlinsky@seznam.cz.
Prozvonte na uvedeny tel zavolam zpet, nez napisu email jsme dohodnuti.
Koupím zelené, modré, žluté mnichy.
Gino600
Autor
Kolik dáváte za mnichy.
Můžu dovézt 1,0 papoušek mnohobarvý rok 2013.Tel.737770728.
Koupím letošního červeného intenzivního kanára radši samičku, ale i samce.Přijedu do Týniště.Děkuji.
Dobrý den povezu, krepelky cinske, andulky, zebricky, ag. tyrkysova straka, vse letosni.
demlis napsal(a):
Dobrý den povezu, krepelky cinske, andulky, zebricky, ag. tyrkysova straka, vse letosni.
Měl bych zájem o pár křepelek čínských, za kolik je pár? sameček má nepoškozenou hlavu a samička je dobře opeřená neoškubaná?
1,1 zpevavy cervenoprse rubino,2,0 goldmantel.
demlis napsal(a):
200, par,.
Kdyztak mi napiste na mail lubos.jedlinsky@seznam.cz mel bych o pár zájem? sameček tedy rozbitou hlavu nemá a samička je dobře opeřená?
Dam vam tel. c.774 948 138, a kdyz budete na burze v tynisti tak me zavolejte, navedu vas k sobe, kde budu ja ;).
demlis napsal(a):
Dam vam tel. c.774 948 138, a kdyz budete na burze v tynisti tak me zavolejte, navedu vas k sobe, kde budu ja ;).
Dekuji budu tam mezi 5 a 6h.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Výkonnost, svalstvo, buněčná imunita
Veterinární produkt Kingvet dodává životní energii. Posiluje kosterní a hladkou svalovinu. Zvyšuje fyzickou výkonnost.
DNA analýzy
DNA testy psov od 30 € (od cca 630 Kč). Pohlavie vtáctva od 7 € (od cca 189 Kč) alebo Poukazy na 20/50/80/100 vzoriek.
Líhnutí kuřat, drůbeže, kachen, křepelek.....
http://www.123nakup.eu/Komplet-ponuka-LIAHNE-c2_0_1.htm
Infekce, záněty, imunita, průjem
Veterinární produkt Imunovet s přirozenými antibiotickými účinky. Podporuje krvetvorbu a hojí všechny druhy ran.