Mono
Autor
Prosím kdy začít krmit agamu po zazimování. Je stará 12 m. Váha 354 a 42 cm. Bylo doporučeno vzbudit. Postupně zvyšujem osvětlení a teplotu. Mám jí nutit do jídla, nebosi postupem času sama vezme. Nikde jsem o tomto tématu nic nenašla. Čím začít polníčkem nebo cvrčky. Děkuji.
Neex
Autor
Řekla bych, že si časem vezme. Zkuste jí tam dát ze začátku jen jednoho cvrčka na volno a počkejte chvíli pokud si vezme. (nějaký čas to může trvat, ale dříve nebo později dostane hlad) popřípadě pokud by se Vám zdálo, že od doby kdy je již plně aktivní opravdu dlouho nejedla, tak jí malého cvrčka zkusila dát sama do tlamy. (ale tuto variantu bych volila až v té krajní variantě, aby neměla psychickou újmu).
Určitě do ní necpěte nic násilně. On je při tom probouzení háček v tom, že agama očekává příchod jara a je na Vás, zda se Vám ho povede simulovat. Největším problémem v takové situaci bývá špatně řešení osvětlení terária. Pokud máte po ruce fotku terárka, bylo by ideální ji sem přidat. Bez případné změny podmínek pak agamy stagnují a probere je až naše jaro koncem března.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text


Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
PřesPlot.cz
To nejlepší z našich zahrádek. Online tržnice, inzerujte zdarma přebytky ze zahrádky.
TeraShop.cz
Internetový obchod s profi osvětlením. Vlastní značka zdrojů SunLuxUV. Osvětlení na míru. Odborné a ochotné poradenství.
Pučálka s.r.o. - Specialista na holistická krmiva
Dodání do 48 hodin. Doprava zdarma. Vše skladem. Profesionální servis.
Sépiové kosti 1kg od 99 Kč  !!!
Sépiové kosti 1kg od 129 Kč, posíláme ČR i SR, sépiové ZLOMKY již od 99Kč/kg !!! www.abcpet.cz