iFauna.cz » Diskuze » Terarijní zvířata »

Želva dotaz

Hermínka
Autor
Dobrý den,
chtěla bych si pořídit nějakou menší želvu poradíte mi jakou a jaké rozměry terária. jaké žárovky a co zimování?
Děkuji moc za každou odpověď.
Snakesss
Autor
Žiadnou! Letný vybeh, uvb..
Hermínka
Autor
A proč ne?
Hermínka napsal(a):
Dobrý den,
chtěla bych si pořídit nějakou menší želvu poradíte mi jakou a jaké rozměry terária. jaké žárovky a co zimování?
Děkuji moc za každou odpověď.
Jelikož jste neuvedla ani zda sucho či vodní tož
nemáte-li možnost venkovního chovu tak žádnou suchozemskou "evropanku", celoživotní chov cca 70let v teráriu není pro welfare zvířete OK

chcete-li za každou cenu želvu do jen domácího terka, zvolte malé VODNÍ,
Nejčastěji se chovají želvy rodu Sternotherus a Kinosternon.
např. z klapavek, želvíci kol 10-13 cm mohou dobře prosperovat v jen trochu rozměrnějším teraakva.

vše je třeba důkladně dopředu nastudovat a zvážit čemu můžu vytvořit OPTI podmínky
pokud to nelze, tak ho nechovám !

první info třeba

http://www.ifauna.cz/terarijni-zvirata/clanky/r/detail/4409/klapavky/.
Hermínka
Autor
Chtěla bych nějakou menší suchozemskou mám možnost venkovního výběhu. Nevím jak zimovat.
Pročtěte si odkazy ve vedlejším vlákně.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
PřesPlot.cz
To nejlepší z našich zahrádek. Online tržnice, inzerujte zdarma přebytky ze zahrádky.
raj-akvaristiky.cz
Internetová prodejna akvaristiky, teraristiky a chovatelských potřeb.
Známky pro psy dogID
dogID je známka pro psy, která necinká. Kontakt na majitele urychlí návrat zatoulaných čtyřnohých parťáků zpět domů.