iFauna.cz » Diskuze » Terarijní zvířata »

Chameleon jemensky

Sklad
Autor
Dobrý den, chci se zeptat jak bolí kousnutí od půl ročního chameleona a jak od dospělého, děkuji.
Dost a hodně.
chameleontomik
Autor
Jednou mě kousl chameleón a pak mě museli dělat novou ruku :( šlo to za zápěstím přes kost. Teď jí mám umělou s nástavci a využívám jí jako pinzetu na cvrčky, kterou jsem dřív ztrácel..takže ještě výhoda.
Sklad
Autor
Jsem rad ze ses pobavil. Jen me zajímalo jak to bolí. Díky za tvůj inteligentní příspěvek.
chameleontomik
Autor
Na inteligentní dotaz inteligentní odpověď.
bohužel neexistuje něco jako bolesťometr a každý má práh bolesti jinde.
Sklad
Autor
Jsi dobrý.
No úplně nejlepší je, nenechat se kousnout.
chameleontomik
Autor
Do hlavy a nejlíp korovcem :D.
chameleontomik napsal(a):
Do hlavy a nejlíp korovcem :D.
Kamarádovi se to povedlo s H.suspektum, Vyprávěl mi.že se mu ho podařilo hned sundat a u těch korovců to chvilku trvá než do tebe "nažvejkaj"víc jedu.Stejně si to potom docela "užíval" a to rozhodně není citlivka.Ruka jak jelito a v noci halucinoval.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
raj-akvaristiky.cz
Internetová prodejna akvaristiky, teraristiky a chovatelských potřeb.
TeraShop.cz
Internetový obchod s profi osvětlením. Vlastní značka zdrojů SunLuxUV. Osvětlení na míru. Odborné a ochotné poradenství.
Krásná trička se zvířátky
Máš rád zvířátka? U nás si můžeš nějaké pěkné pořídit na tričku. Designy si sami tvoříme i tiskneme.