Záleží na tom jak to myslíte že je vidět skrz? Jestli jako že vprostřed sedlo nedoléhá ke hřbetu a tvoří most tak je to jednoznačně špatně. Pokud myslíte jako že je vidět skrz od přední rozsochy k zadní, tak v tom bych problém neviděla. Takhle mi příjde že sedí dobře, ale jestli tvoří ten most tak ne.
honzajanouch
napsal(a):
Je vidět od přední k zadní rozsoše. A ten most by měl být kde?? Taky se mi zdá, že sedlo sklouzává dopředu.
Pokud je vidět od předu dozadu, tak je to samozřejmě správně, sedlo nemůže zcela ležet na koni.
Most se říká pokud sedlo doléhá v předu u kohoutku prostřed zad jsou polštáře ve vzduchu a opět doléhá zase až v zadu na konci polštářů. V tomto případě by bylo nepasující.
Ale takhle bych řekla podle foto že ok, ale chtělo by to otestovat při ježdění, kůň by měl být pod sedlem rovnoměrně opocený.