
Martina.F.
Informace o uživateli:
-
Moje zvířata
Nenalezeny žádné fotografie zvířat
Registrace od: 30. 12. 2021 23:22:32
Naposledy přihlášen: 30. 12. 2021 23:23:22
- Témata ve kterých diskutuji
- Mnou založená témata
- Moje příspěvky
Moje příspěvky
mirous
napsal(a):
Dobrý den pro upřesnění dejte fotku ať se jen nedohadujeme.
Líp to vyfotit nešlo, není zvyklí aby ho někdo bral na ruku
exotchov
napsal(a):
Osobni skusenost,nic s tim nejde udelat-pouze utratit.
Jsou schopni dožít bez vážných zdravotních komplikací? Když budou mít kvalitní stravu a dostatek prostoru ? Jestli je to neomezuje krom toho že sou přenašeči, což je problém jen v případě rozmnožování, tak není důvod je utratit.
Mám 4 kočičky z depozitu a útulku, všechny sme nechali vykastrovat. Kocourka nám někdo pohodil na verandu asi měsíc zpátky. Králíka který už původní majitelku přestal bavit. První papoušek k nám přiletěl úplně vysílený na podzim 2020 a tyhle dva sme si brali bez ohledu na to z jakých podmínek šli, jelikož je chtěli vypustit do přírody po úmrtí původního majitele. Až po srovnání obou samečků sem si všimla, že ten nový má křídla jiná a začala lustrovat net. Nejsem znalec ani zkušený chovatel, ale rozhodně nevyhodím zvíře protože zjistím, že je nemocné. Všechny máme, aby u nás spokojeně dožili bez ohledu na věk nemoc nebo vzhled.
Ahoj všem,
ráda bych se zeptala jak je to s přenosem francouzského pelichání mezi dospělými jedinci?
Dva roky zpět k nám přiletěl andulák, zdravý pouze zesláblí. Dnes jsme si přivezli páreček andulek, kterých se dotyčný potřebovali zbavit...
Sameček nemá letky a při mlácení o klec (lekl se kočky) křídla lehce krvácela. Proto sem usoudila že se jedná asi o francouzské pelichání, ale nenašla jsem nikde info o tom zda je to přenosné mezi dospělými jedinci.
Množit je v plánu nemáme, chceme aby klidně dožili.
Díky za odpovědi.