Informace o uživateli:
Chovám. Kozy kašmírové,anglonubijské,bažant diamantoví,stříbrný,modrý ušatý,bělochocholatý,křepel kalifornský,papoušky,holuby kudrnáče , čilíky,pávíky,králíky hyla,zakrslé rexe dalm. ,hady, vodní želvy,šneky achatina,drůbež -japonka chabo,vyandotka stř.čer.lemo.,kočinka zdrobělá bílá kadeřavá , plymutka modrá , plymutka bílá ,velsumka zdrobělá stříbrokrká m zlatokrká , orpingtonka velká žlutá,vlaška stříbrná,paduánka stř.čer.lemo husy pomořanské , kachny saské a pekingské,.kachničky karolínky ,mandarinky,zakrslí různé bar. ráz. kachny saské,švédské modré .fretáka Míšu.Jorkšírky a jezevčíka čističe od škodné. Kavkazany na hlídání, atd.atd.
Moje zvířata
Nenalezeny žádné fotografie zvířat
Naposledy přihlášen: 16. 8. 2022 12:45:00
- Témata ve kterých diskutuji
- Mnou založená témata
- Moje příspěvky
Moje příspěvky
ančovička1
napsal(a):
Evoluce s výskytem "žabek" na jazyku kachen ,hus...,nemá nic společného..může za to člověk..ve volné přírodě se nic takového nevyskytuje a nemůže vyskytovat, protože kachny,husy,si všechny vitamíny a minerály najdou ve svém prostředí...zde je to odpovědnost člověka,chovatele, který drůbež zavře do nevyhovujících prostor a nedá jim to,co nutně k životu potřebují... špatně je krmí, potom se diví...
U mě jsou všechna zvířata na volno na velké zahradě s volným vstupem na rybníček . Ted po X letech se ke kachnám vracím tak jsem zvědavá jak to bude .
Zdravím přátelé . Tak tu courám po příspěvcích a zase mě něco napadlo . Krmíte někdo kojícím samicím nebo mládatům mléko - kozí , kravské , sušené krmné ??? Napadlo mě to proto že když jsem byla dítě otec dával kojicím samicím ředěné kravské mléko . Samozřejmě vím že může hrozit průjem a další zažívací obtíže ale nám se to nikdy nestalo . Co Vy na to krmíte mléko ? Děkuji
https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/hladinova-hadickova-napajecka-automaticka-gaun-pro-krepelky-kraliky-drubez-ptactvo-p29206/ A co tato ? máte ji někdo ? děkuji .
Zdravím přátelé . Tak mě tak dneska napadlo založit toto vlákno jaké máte zkušenosti s nakličováním . Jak nakličujete v jaké vrstvě ? Při jaké teplotě ? Mícháte nebo ne ? Jak často naklíčené obilí krmíte a v jakém stavu naklíčení ? S malým klíčkem ? větším klíčkem již zeleným nebo cca nad 10 cm vzrostlou rostlinou ? A jakým zvířatům toto obilí podáváte ? Viděla jsem zkrmovat všechny varianty a zajímalo by mě čemu dáváte přednost ?Děkuji předem všem za jejich poznatky a zkušenosti .
Uživatel s deaktivovaným účtem
napsal(a):
a tu predávajú
http://www.slepicigang.wbs.cz/Prodej-ze-dvora.html
keď predávajú na pekáč, tak snáď predajú aj káčera
(skúste, i keď to je iný rok a píšu "v prubehu roka", to som si všimla neskôr)
Nějaké kačery jsem našla ale strašně daleko , nechce se mi jet 300 km pro kačera .
ančovička1
napsal(a):
Jestli nechcete křížit příbuzné kačenky, tak můžete koupit"z nouze" bílého kačera pizmovky nebo rouenského (anglického), ten je ale zbarvený divoce..
Kříženci pekin x pižmových krásně rostou a nemají tolik tuku, jako pekiny..jsou neplodní..
Jen budete muset v každém případě koupit líheň, neboť na rozdíl od pižmovek, pekiny nesedí..
Právě že to chci čistý bez křížení jiným plemenem . Líhen mám a taky mám moooc ráda tučné masíčko a to sádýlko na chleba to je bašta . No v krajním případě koupím kačera ruánského
Zdravím přátelé . I když chovám vše možné i nemožné už léta přeci si jdu pro radu . Mám od kamarádky PEKINGSKÉ kachny . Kachny mám odchované na zahradě na rybníčku jsou líhnuté koncem srpna krmené obilí a co si naloví v rybníčku a najdou na zahradě tedy na divoko . Dávno měli být na pekáči vím to ale nějak je mi jich líto a navíc se mi začínají kačeři na kachny tlačit a kachny ukazují na hnízdo předvádí se kačerům . Když nechám kačera a 2 příbuzné kachny jaká bude plodnost ? má to cenu nebo ne ? Nechci pokus omyl a čekat na to co z toho bude . Sama si myslím že v první generaci by to nemělo vadit ale nejsem si jista , at je nedržím do jara zbytečně a raději je pošlu do trouby na pekáč . V inzerci nemohu totiž najít Pekingského kačera abych ho koupila . Děkuji
Zdravím . Protože tu čtu hlavně starší příspěvky ohledně chovu králíků na maso zakládám toto vlákno . Zajímalo by mě co je nového v chovech a jaké máte popřípadě s daným plemenem nebo křížením zkušenosti ? Chci si do chovu pořídit další králíky a nemohu se stále rozhodnout . Všem moc děkuji za případné rady .
Má prosím někdo zkušenost zda se dají pást kozy s kravami jde mi o 6 krav a 3 kozy na pastvině . Zvířata budou pouštěna na pastvu ráno po dojení a večer na dojení zaváděna zpátky do chléva . Jde mi o to zda se budou pást spolu nebo se budou následovat nebo kozy kravkám spíš utečou ? jde o volnou pastvinu v horách . Všem moc děkuji .
Ano různí lidé mají různé zkušenosti z předchozího života. A odhodlat se v tomto věku pro pevný vztah to je opravdu odvaha, risk a zázrak když se dva lidé v tomto věku najdou rozumí si a nemusí jeden z nich tomu druhému stále ustupovat a řídit se jeho názory na život i to ostatní. Ale bylo by to krásné i v tomto věku nalít spřízněnou duši. Rosnička.