
danca005
Informace o uživateli:
-
Moje zvířata
Nenalezeny žádné fotografie zvířat
Naposledy přihlášen: 10. 12. 2014 08:33:02
- Témata ve kterých diskutuji
- Mnou založená témata
- Moje příspěvky
Moje příspěvky
Zdravím všechny,
také jsem řešila problém jak na ty malé potvory. používám odvar z ořechových listů a můžu odpřísáhnout, že od té doby si nás mouchy ani nevšimnou. Je to zadarmo, účinné a koník voní ještě po oříškách.
Stačí natrhat listy z ořechu, dát do nějaké uzavíratelné nádoby, zalít vroucí vodou, zakrýt a 24 hod nechat pařit. Potom ho jen tím dovarem potřu a je klid.
A doporučuju celou dobu pracovat v rukavicích, žluto-hnědé ruce nic moc :)
Prodám bezpečnostní vestu, vyměněn zip. Nebo vyměním za páteřák. Cena 1000,-
Dále nabízím k prodeji černé westernové chapsy s třásněmy, velikost M. Použité asi 5x pouze na sranda závody, jako nové. Levně za 1000,- nebo vyměním za krátké chapsy z hladké kůže.
Roubíkové udidlo s nerezovými a měděnými válečky, použito cca 3x, pouze na závodech. Vhodné pro nervózní koně. Velikost 12,5. Cena dohodou.
Prodám tyrkysovou sadu. Podsedlová dečka, beránek, čabraka. Minimálně používané, jako nové. Při rychlém jednání přidám zdarma tyrkysové bandáže(použité jednou na závody). Cena 1500,- Více info na novadaja@seznam.cz nebo tady :)
To jsem zvědavá jestli je to on :) Koupila jsem ho od jedné pani od Děčína, která na něj tak trošku sr... neměl očkování, odčervení a ani udělaný kopyta...
Ježiši :) nepozná to nikdo... stačí koně nadopovat, jak to dělá současný majitel,aby byl schopen kobylu vůbec obsednout. Kůň má nemocné nervy. Hodně nemocné. Jednu chvíli jde jak pejsek a druhou už skáče na záda a kope hlava nehlava... Jde a z ničeho nic upadne ... stojí a nic nedělá a v momentě se rozletí proti člověku a kope a kouše... takže tak
Kdybyste věděli, že někdo prodává koně (a to ještě ve vyšší cenové skupině) s tím, že je bezproblémový a vhodný i pro začátečníka, ale přitom je to kůň magor (útočný, nespolehlivý, nemocné nervy...). Co s tím? Nemotat se do toho, zasáhnout? Vážně nevím. Jsem koňák srdcem i duší a takovéhle zbavování se nemocného koně se mi příčí. A když, tak už s pravdou ven, nebo ne? Stejně na to budoucí majitel přijde. Co byste dělali na mém místě vy?
Nabízím k prodeji anglické sedlo... Komora 2, posedlí 17,5. Jako nové(koni nesedí). Sedlo už mám jiné a tohle mi leží ladem v sedlovně. Cena dohodou. novadaja@seznam.cz
Je to hodně o jezdci. Když trenérka sedne na méhe mlaďase, tak chodí ukázkově celou dobu. Vlezu na něj já a je to spíš takový legrační boj :). Občas to jde, občas ne.
Koně navést na velký kruh,vnitřní noha pobízí, vnější otěž v zádrži(ruku dát výše než ruku vnitřní, to mi také dost pomáhá, ale nedávat přes krk koně) a vnitřní otěž si lehce pohrává... V případě sbalení koně lehce povolím a důrazně pochválím... Mně osobně se to lépe trénuje na velkém kruhu. Tedy 2 velké kruhy, objet jízdárnu, pro zpestření vložím jiné cviky a znovu na velký kruh.