Ahoj.
Mám králíčka beránka v létě mu bude 9 let.Vím že to je hodně proto tato otázka.
Jde mi o to,že králíček je venku v králíkárně a je sám-nesnese jiného králíčka,ani morčíka.Králíček je na lidi mazlík,miláček.Venku se sám vyvenčí-běží ke koním a zpět,dokonce přiběhne na zavolání.
Víte mám strach,aby králíčkovi nebyla zima,nezmrznul.Ráda bych aby umřel důstojně,proto bych ráda,aby byl přes zimu v teple doma.
Ale,nemůže mu ta změna z venku do vnitř nějak ublížit??? Občas se mnou dovnitř chodí,takže prostředí zná.
Předem moc děkuji za odpovědi
Nechte ho tam tak týden, 14 dní. Přeci jen teď byla dost zima a soudě dle toho, jaký mají kožich naši ušouni venku, v teple domova by to pro něj byl opravdu velký šok. Nechte ho, ať si takto postupně zvykne. I tak by teplota v místnosti, kde bude klec neměla nijak extra kolísat, a to zejména nahoru.