Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.29.103
Kolik stojí jídlo pro dospělého leguána na den. Děkuji.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.29.103
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Kolik stojí jídlo pro dospělého leguána na den. Děkuji.
Nebo kolik toho sežere, jestli misku, talíř nebo mísu denně? Děkuji.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.176.49
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nebo kolik toho sežere, jestli misku, talíř nebo mísu denně? Děkuji.
ráno misku odpoledne talíř a večer radši uteč! ovidius
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.136
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Kolik stojí jídlo pro dospělého leguána na den. Děkuji.
Takže můj přibližný odhad. Když si koupíš v nějakém hypermarketu jednu hlávku čínského zelí (cca 20kč) + 4 střední mrkve (cca 15kč) + 4 jablka (cca 15kč), tak zaplatíš celkem 50 Kč.
Tohle včechno by mu mohlo stačit odhadem až na 10 dnů, tedy na den 5 kč.
Ale může to být více i méně, podle toho kde to kupuješ a v jakém množství. Od pozdního jara až do podzimu máš krmení zadarmo, nejkvalitnější, nejvhodnější a leguány nejoblíběnější listy smetánky a dalšího zeleného co si natrháš venku.
Večereníček
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.29.103
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Takže můj přibližný odhad. Když si koupíš v nějakém hypermarketu jednu hlávku čínského zelí (cca 20kč) + 4 střední mrkve (cca 15kč) + 4 jablka (cca 15kč), tak zaplatíš celkem 50 Kč.
Tohle včechno by mu mohlo stačit odhadem až na 10 dnů, tedy na den 5 kč.
Ale může to být více i méně, podle toho kde to kupuješ a v jakém množství. Od pozdního jara až do podzimu máš krmení zadarmo, nejkvalitnější, nejvhodnější a leguány nejoblíběnější listy smetánky a dalšího zeleného co si natrháš venku.
Večereníček
Děkuji za odpověd.
Poslouchej ovidius začni se chovat slušně, nikdo není zvědavej
na tvoje debilní úlety. To je druhej příspěvek do kterýho mi píšeš kraviny. Jestli máš problém můžem se na burze 18.1 sejít já bydlím taky v Praze.
Ruda
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.80.65
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Děkuji za odpověd.
Poslouchej ovidius začni se chovat slušně, nikdo není zvědavej
na tvoje debilní úlety. To je druhej příspěvek do kterýho mi píšeš kraviny. Jestli máš problém můžem se na burze 18.1 sejít já bydlím taky v Praze.
Ruda
Zeli, mrkev a jablko? A myslis, ze tohle je dobra strava odpovidajici potrebam leguana? Kvalitni strava pres zimu vyjde na jedno dospele zvire okolo 20 korun. Min to neporidis ani nahodou. Mesicne ti jen na jidle stoji tohle zvire nejmin 600 Kc. Jestli nevis, co je to kvalitni a odpovidajici strava, napis si na info@leguanzeleny.com posilaji takovy hodne obsahly clanek o krmeni legu na pozadani kazdemu a zadara. Hodne se toho dozvis....snad bude brzy ten clanek verejne k dispozici na jejich strankach.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.29.103
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Zeli, mrkev a jablko? A myslis, ze tohle je dobra strava odpovidajici potrebam leguana? Kvalitni strava pres zimu vyjde na jedno dospele zvire okolo 20 korun. Min to neporidis ani nahodou. Mesicne ti jen na jidle stoji tohle zvire nejmin 600 Kc. Jestli nevis, co je to kvalitni a odpovidajici strava, napis si na info@leguanzeleny.com posilaji takovy hodne obsahly clanek o krmeni legu na pozadani kazdemu a zadara. Hodne se toho dozvis....snad bude brzy ten clanek verejne k dispozici na jejich strankach.
Já sem četl o tý stravě na iguana.cz chtěl jsem to vědět jen tak orientačně, hlavně množství. Taky sem koukal, že se dají u pythonů koupit granule jako doplnlovou stravu, tak je to v pohodě.
Přes léto nebudu mít problém mu natrhat byliny nebot louku mám
za barákem, času spoustu.
Ruda
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.136
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Zeli, mrkev a jablko? A myslis, ze tohle je dobra strava odpovidajici potrebam leguana? Kvalitni strava pres zimu vyjde na jedno dospele zvire okolo 20 korun. Min to neporidis ani nahodou. Mesicne ti jen na jidle stoji tohle zvire nejmin 600 Kc. Jestli nevis, co je to kvalitni a odpovidajici strava, napis si na info@leguanzeleny.com posilaji takovy hodne obsahly clanek o krmeni legu na pozadani kazdemu a zadara. Hodne se toho dozvis....snad bude brzy ten clanek verejne k dispozici na jejich strankach.
Proboha snad nikomu nebráním aby si místo jablek kupoval švestky, nebo místo čínského zelí třeba banány.
Dotyčný se ptal na cenu na den, a to, že jsem použil zrovna tyto tři druhy ovoce a zeleniny snad neznamená, že to nemůže střídat s něčím jiným. Já taky leguánům nedávám jen zelí, mrkev a jablko, ikdyž protože jsou to jedny z nejlevnějších možností, tak tvoří základ stravy. Když jsou rajčata, dám i rajčata, když je kedlubna, přistrouhám ji k tomu, když je meloun, dám i meloun, vždy je něco navíc.
Nehledě na to, že si i přesto myslím, že i čistě jablko+mrkev+čínské zelí je dostatečně kvalitní strava na zimní období a neviděl bych v tom žádný až tak velký problém.
Večerníček
Flipada

XXX.XXX.132.166
20kc denně pro dospělého ??😂 Klidně i 50 nevím čím krmíte. V létě je to něco jiného ale v zimě spíš 50kc na den . A určitě ne 5 Kč jak tu někdo psal. Vanička polnicku k tomu něco a je tam hned 50 a zezere to na posezení 😂