iFaunaiFauna

Freddie a Ferrari hledají láskyplný domov!

Středočeský kraj
5 min.
25 000 Kč
Více informací
ID inzerátu
y8afFmlKu
Počet zobrazení
817
Počet uložení mezi oblíbené
4
Přibližná poloha
25085, Bašť
Inzerující je původním chovatelem
ano
K odběru od
2024-06-14
Kastrovaný/á
ne
Mláďat ve vrhu
5 samec / 3 samice
Mládě zobrazeno s matkou
ano
Očkování odpovídající věku
ano
Odčerveno a ošetřeno proti blechám
ano
Označení mikročipem
ano
Plemeno / Druh
Typ inzerátu
Na prodej
Věk zvířete:
11 týdnů, 4 dny
Zdravotní prohlídka
ano
Popis
Chovatelská stanice Hovawartů Teresie Bohemia nabízí nádherné plavé kluky Freddieho a Ferryho s PP s odběrem od 14. 6. 2024. Oba kluci jsou veselé, velmi kontaktní povahy, vyžadující pohlazení. Jsou zvyklí jak na pobyt v domácím rodinném prostředí, tak na pobyt venku, kde už celé dny lumpačí se svými sourozenci. Oba jsou moc šikovní a chodí se venčit na travičku. Kluci budou od nás v době odběru řádně odčerveni, očkování, čipováni a hlavně plni lásky připravenou dávat své rodině. Jsou zvyklí na děti a další psy. Naše chovatelská stanice se zaměřuje především na zdravotní a povahovou stránku jedinců se značným důrazem na nadstandardní péči odchovávaných štěňat v rodinném prostředí. Oba rodiče jsou zdravotně testovaní. ( DKK, DLK, štítná žláza, DM a další). Vynikají skvělými povahovými vlastnostmi /přátelská, kontaktní, mazlivá povaha s úzkou vazbou na rodinu, milující děti/. Matka štěňat se díky svým pracovním úspěchům řadí mezi hovawartí špičku. Zároveň je to exterierově velmi kvalitní fena, která svůj šmrc a kouzlo předává na své potomky. Stejně tak předává svoji skvělou povahu, která ze štěňátek dělá bezva parťáky do života či do sportovního světa. Pokud máte zájem o věrného parťáka s velkým srdcem jsou naši kluci dobrá volba :). V případě zájmu nabízíme trvalý kontakt a chovatelský servis s pomocí a radami získanými dlouholetými zkušenostmi s tímto krásným plemenem. Více info a fotek na www. teresie-bohemia.cz
iFauna Bezpečnostní upozornění: Před kontaktováním inzerenta si prosím přečtěte naše rady pro kupující.
Tereza H.
Středočeský kraj
Členem již:1 měsíc
Ověřeno pomocí:
Telefon
E-mail
Facebook
Google

Na zvířatech nám záleží.

Naše podmínky a pravidla inzerce konzultujeme s Nadací na ochranu zvířat. Díky tomu iFauna drží krok s aktuální legislativou, i s principy moderního a etického chovu zvířat.

Podobné inzeráty

Na co nezapomenout před pořízením štěněte či psa

Kvůli zajištění bezpečnosti vás i vašich potenciálních mazlíčků vás prosíme o prostudování a dodržování následujících bezpečnostních zásad.

Jak se vyhnout podvodníkům

Komunikujte prostřednictvím iFauny

Komunikujte prostřednictvím iFauny

K dohodě s prodávajícím využijte náš chat jehož prostřednictvím můžete bezpečně posílat a přijímat zprávy i obrázky, v případě podezřelého chování také můžete odeslat hlášení našemu týmu. Vyhněte se anonymním komunikačním kanálům, jako je WhatsApp, Messenger nebo email.

Nesdílejte své osobní doklady

Nesdílejte své osobní doklady

Nikdy nesdílejte s kupujícím kopii vašeho OP nebo jiného osobního dokladu, vystavujete se tak riziku jeho zneužití. Pokud vás někdo požádá o zaslání OP, nahlaste dotyčného našemu týmu.

Pozor na phishing

Pozor na phishing

iFauna vás NIKDY nebude vyzývat k zaslání vašich přihlašovacích údajů nebo podrobností k vašemu bankovnímu účtu. Věnujte pozornost URL adrese, na kterou se chystáte kliknout a podezřelé zprávy nebo emaily nám nahlaste.

Na co nezapomenout před pořízením štěněte či psa

Buďte zodpovědní a důkladně se informujte

Buďte zodpovědní a důkladně se informujte

Pořízení štěněte je obrovská zodpovědnost a mezi jednotlivými plemeny jsou velké rozdíly. Zamyslete se, zda znáte charakter a specifika vybraného plemene a jste si skutečně jisti, že je pro vás to pravé.

Nebojte se prodávajícího na cokoliv zeptat. Dobrý chovatel vám rád pomůže s výběrem štěněte a zodpoví vaše otázky o plemeni. Pokud s vámi chovatel dostatečně nekomunikuje, nebo na vás příliš spěchá, abyste si štěně

Pro štěně si přijeďte k chovateli domů a chtějte vidět jeho matku, případně i sourozence.

Pro štěně si přijeďte k chovateli domů a chtějte vidět jeho matku, případně i sourozence.

Vždy si prohlédněte prostředí, ve kterém štěňata vyrůstají, a jejich matku. Pod žádnou záminkou nepřistupujte na setkání na jiném místě, nebo dokonce na přivezení samotného štěněte až k vám domů a samozřejmě nikomu neposílejte peníze předem. Zvláště množitelé často navrhují setkání na veřejných místech nebo přivezení štěněte za vámi, aby zakryli tristní podmínky, v jakých štěňata vyrůstala. Prodávající vám VŽDY musí umožnit vidět štěňata s matkou a v jejich domově. iFauna neumožňuje přeprodej štěňat třetí stranou, pouze jejich koupi od chovatele. Jedinou výjimku představují záchranné stanice, dočasné péče a útulky.

Neodebírejte štěně mladší 8 týdnů

Neodebírejte štěně mladší 8 týdnů

V okamžiku odběru musí být štěňata alespoň 8 týdnů stará, aby byla zcela odstavená a připravená opustit matku. Datum narození štěňat můžete zkontrolovat v očkovacím průkazu.

Veterinární prohlídka a kontrola dokumentů

Veterinární prohlídka a kontrola dokumentů

Prodávající by měl být ochoten nechat vás vzít zvíře na prohlídku k veterináři dle vašeho výběru a v případě zjištění zdravotních potíží štěně do 48 hodin od zakoupení převzít zpět a vrátit vám plnou kupní cenu. Jestliže už štěně absolvovalo prohlídku u veterináře, prohlédněte si záznam z vyšetření a v případě potřeby veterináři zavolejte Z důvodů GDPR vám sice nemusí být poskytnuty detailní informace, měl by však potvrdit proběhlé vyšetření.

Při vaší návštěvě by štěňata měla být společenská, přiměřeně zvědavá a čilá. Varovnými signály jsou například výtok z očí, kýchání nebo apatie.

Pokud chovatel tvrdí, že zvíře bylo očkováno a odčerveno, požádejte o nahlédnutí do záznamů, zejména do očkovacího průkazu. Ujistěte se také, že je štěně označeno mikročipem. Zákon ukládá povinnost označit mikročipem štěně buď před ukončeným 3. měsícem věku, nebo před první změnou majitele (podle toho, co nastane dříve). Zeptejte se také, v jakém registru je štěně vedeno a ujistěte se, že po uzavření kupní smlouvy bude registrace změněna na vaše jméno.

Kupujete-li štěně s průkazem původu, podívejte se na recenze chovatelské stanice, nebo si ji ověřte u příslušného chovatelského klubu. Při odběru štěněte dostáváte jednu kopii kupní smlouvy a očkovací průkaz. Průkaz původu vám přijde později, cca do 4 měsíců věku štěněte. Vydání průkazu je záležitostí ČMKU, chovatel to nemůže urychlit.

Platba a kupní smlouva

Platba a kupní smlouva

Nikdy neposílejte platbu, dokud se nepřesvědčíte, že je prodávající seriózní, tedy dokud si neprohlédnete štěně, prostředí kde vyrůstalo a potřebné dokumenty. V současné době není možné provést platbu prostřednictvím iFauny, proto doporučujeme, abyste před předáním peněz sepsali řádnou kupní smlouvu se všemi náležitostmi a celkově se ujistili, že je vše v pořádku. Pokud si nejste jisti nebo máte nějaké nezodpovězené otázky, obchod neuzavírejte.

Množitele nepodporujte, ale nahlaste

Množitele nepodporujte, ale nahlaste

Pokud získáte dojem, že štěně může být produktem tzv. množírny nebo jinak neetického chovu, odolejte snaze štěně „zachránit”, odejděte a prodávajícího nahlaste našemu týmu. Podezření na týrání nebo zanedbávání zvířat můžete také nahlásit příslušným úřadům – Státní veterinární správě nebo Policii. V případě vyšetřování vždy poskytujeme plnou součinnost, naši technici dohledají v databázi všechny dostupné informace a předají je oprávněným osobám.

Sjednejte si pojištění domácího mazlíčka

Sjednejte si pojištění domácího mazlíčka

Zatímco na škody způsobené vaším zvířetem pamatuje většina běžných pojistek odpovědnosti (tzv. pojistky “na blbost”), pro případ zdravotních potíží je zapotřebí sjednat vašemu zvířeti pojištění zvlášť. Zdravotní pojištění domácího mazlíčka kryje výlohy pro případ nákladné léčby onemocnění nebo úrazu. Přesný rozsah krytí a jeho výše se může lišit, stejně tak podmínky pro uzavření pojištění. Obecně platí, že nejlepší podmínky (a nejlevnější pojistné) získáte při sjednání pojistky pro mladého a zdravého psa nebo štěně. Pojištění staršího zvířete a/nebo zvířete, které pojišťovna vyhodnotí jako rizikové, může být nákladnější a mohou nastávat výluky z plnění, tedy pojištění nepokrývá všechna rizika.

25 000 Kč
Tereza H.
Středočeský kraj
Členem již:1 měsíc
Ověřeno pomocí:
Telefon
E-mail
Facebook
Google

Na zvířatech nám záleží.

Naše podmínky a pravidla inzerce konzultujeme s Nadací na ochranu zvířat. Díky tomu iFauna drží krok s aktuální legislativou, i s principy moderního a etického chovu zvířat.