Radostné štěkání a oslava jara

Radostné štěkání a oslava jara
Radostné štěkání a oslava jara

Zlín, 9.4.2019 - V sobotu 27. dubna 2019 se bude konat již tradiční akce Útulkové jaro. Zábavné odpoledne v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín - Vršava připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Cílem je pobavit a zabavit nejen sebe, ale i útulkové chlupáče. Akce startuje ve 14 hodin.

Po úspěšných Vánocích v útulku přichází neméně oblíbené Útulkové jaro, které taktéž mají na svědomí vysokoškolští studenti v rámci projektu Němá tvář a samotný útulek. Na návštěvníky čeká bohatý program. Velkou výhodou oproti zimní akci je možnost vzít psí útulkáče na procházku. „My studenti máme vždy obrovskou radost z těch rozzářených psích i kočičích očí. A to je přesně důvod, proč nás organizace projektu Němá tvář tolik baví,“ říká Pavlína Fardová, manažerka projektu.

 

Akci zpříjemní hudební vystoupení Elišky Lajdové. Pro děti bude připraveno malování na obličej, soutěže a šikovné ruce zabaví tvořivé dílničky. K zakoupení bude i občerstvení. Těšit se tak můžete na osvěžující pivo značky Zlínský švec, špekáčky nebo oblíbené cupcakes. Chybět nebudou ani dárkové a upomínkové předměty. Veškerý výtěžek z akce bude předán útulku a rozzáří psí i kočičí oči. Návštěvníci mohou útulek podpořit i tím, že přinesou chovatelské potřeby či krmivo.

 

Přijďte si s námi užít jarní odpoledne, podpořit útulkáče a třeba domů odejdete o jedno čtyřnohé štěstí bohatší.

 

Karolína Václavková

PR manažerka

Němá tvář

725948947

k_vaclavkova@utb.cz

http://bit.ly/utulkovejaro

 

 

Ohodnotťe tento článek:
1
2
3
4
5

Celkové hodnocení (0x):

1
2
3
4
5

TZ

Diskuse k článku

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře