Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Týnišťští chovatelé hodnotili
Sdílet:

Týnišťští chovatelé hodnotili

Týnišťští chovatelé hodnotili V sobotu 20. 2. ve čtrnáct hodin zasedli týnišťští chovatelé s přizvanými hosty k jednání výroční členské sc...

V sobotu 20. 2. ve čtrnáct hodin zasedli týnišťští chovatelé s přizvanými hosty k jednání výroční členské schůze, na které hodnotili uplynulý rok, jež patřil k nejnáročnějším v osmdesátiletém působení této chovatelské organizace.

V uplynulém roce ve zdejším chovatelském areálu uspořádali celkem 23 výstav, zvířat a burz exotického ptactva a terarijních zvířat. Návštěvnost těchto chovatelských akcí v hodnoceném období dosáhla téměř 24 000 osob.

Zdejší chovatelé sdruženi v této místní organizaci v počtu 56 členů odpracovali za loňský rok celkem 7455 brigádnických hodin, a to zdarma ve prospěch organizace.

Největší akcí byla 4. a 5. září Národní výstava mladých králíků, na které bylo vystaveno celkem 4020 králíků, s doprovodnou expozicí holubů, drůbeže a holubů z celé české republiky, ale i s mezinárodní účastí.

Oblíbené burzy exotického ptactva, jejichž návštěvníci zaplaví zdejší chovatelský areál každou čtvrtou neděli v měsíci, jsou považovány za jednu z nejlepších burz tohoto typu v republice. Tento chovatelský areál, který si členové postavili sami, slouží jako jediný v republice výlučně chovatelům, k jejich chovatelským akcím a jeho využití je maximální.

Zdejší chovatelé nejen hodnotili období uplynulé, ale plánovali i dalších 22 chovatelských akcí na rok 1999.

Po tomto jednání společně v kruhu přátel poseděli, pojedli, popili a při hudbě tančili, aby se v dobrém kolektivu mohli scházet i po celý následující rok.

Autor textu: (VH)
Autor fotografií zdroj: Pixabay
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru