Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Zahájení sezóny seriálem Ranch Rodeo
o titul Champion Czech Republic
Sdílet:

Zahájení sezóny seriálem Ranch Rodeo o titul Champion Czech Republic

Koně
Všeobecné
V sobotu třetího května, za krásného slunného počasí, přivítal ranch Halter Valley, ležící nedaleko Plzně, přes padesát závodníků. Pro jezdce a jeji...

V sobotu třetího května, za krásného slunného počasí, přivítal ranch Halter Valley, ležící nedaleko Plzně, přes padesát závodníků. Pro jezdce a jejich koně byla připravena přepychová aréna s povrchem z bílého plážového písku a s kvalitním hrazením. Jak závodníkům, tak i jejich čtyřnohým miláčkům bylo poskytnuto velmi dobré zázemí. Pořadatelé se postarali o výbornou organizaci celých závodů.

Dospělí i mládež celý den soutěžili o body do finále o šampióna rodea české republiky a to v pěti základních disciplínách: Calf Roping, Cattle Penning, Barrel Race, Team Penning, Steer Wrestling a v jedné doplňkové. V některých disciplinách se závodí v České republice letos poprvé.

Diváci si vyzkoušeli nejen jízdu na elektrickém býkovi, ale měli možnost vidět živé bizony i koně amerických plemen - quarter horse, american paint horse a appaloosa. Mohli ochutnat tradiční americké steaky i mexické fazole, navštívit westernové krámky, úřad šerifa nebo nově otevřený old style obchod.

Další kolo seriálu Ranch Rodeo se uskuteční 7. června, třetí kolo 5. července a čtvrté kolo 26. července 2008. Po finálovém kole Ranch Rodea, dne 13. září 2008, bude uzavřena bodová klasifikace a při velké večerní show vyhlášen Champoin Czech Republic každé hlavní disciplíny. Každý šampión dostane originální stříbrnou přezku Montana Silversmith a pro All Around Championa Czech Republic bude připravena finanční odměna, speciální přezka Montana Silversmith a dobytkářské sedlo od sedlářství Westman. Bližší informace na www.haltervalley.cz.

text a foto: Irena Plačková
Autor textu: Kolektiv autorů redakce iFauna.cz
Autor fotografií zdroj: Pixabay
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru