Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
13.6.2020 13:56
ribba

XXX.XXX.205.105

Dobrý den, takhle se nudím v práci a čtu tuhle diskuzi a vzpomněl jsme si, jak jsem nedávno koukal na Netflixu na dokument Tiger King. Viděli jste ho někdo? Co na ten způsob nakládání se zvířaty říkáte? Mě osobně úplně mrazí, když vidím fota koťat z kontaktních "zoo" u nás, na Slovensku, nebo kdekoliv jinde. Kde ty zvířata pak končí když vyrostou a nejsou OK pro fotografování? Cirkusy nevyjímaje. Nejsem žádný přehnaný aktivista jen aby bylo jasno. Dokument Tiger King byl opravdu síla a myslím, že dost poodkryl business s kočkovitými šelmami. Mám takový dojem že u nás se začíná dít něco podobného.

https://www.csfd.cz/film/826136-pan-tygru/komentare/

Myšiši

13.9.2020 10:12
Myšiši

XXX.XXX.11.210

Choří narcističtí sociopati a sektáři by vůbec neměli vlastnit zvířata, natož velké šelmy. Tam bylo špatně úplně všechno nejenom ohledně zvířat, ale i ten psychouš Antle a jeho harém zmanipulovaných nezletilých holek. Hnus.
No, podle mě u nás je to úplně totéž, akorát v menším měřítku, protože ČR je malá země. Např. ten blbeček, co venčil odrostlé lvíče jako psa a ono skočilo po cyklistovi a ještě měl tu drzost si vymýšlet, že ten cyklista do něho najel jako první. Každý cyklista když vidí jakékoli zvíře tak se mu nesnaží vyhnout, ale najíždí do něho, tak určitě... A posléze toho samého blbečka zabili jeho vlastní lvi.
Nebo jak byla u nás ta aféra s gangem, co prodával části tygřích těl na čínskou pseudomedicínu. Tam končí odrostlá mláďata z mazlících zookoutků.

15.9.2020 21:08
rys.leo

XXX.XXX.184.129

Vážená Myšiši, sneslo by to trošku úcty v psaní o člověku, který zemřel, kterého jste dle toho, co píšete neznala...
Nikdo tady Vaší matku taky netituluje blbkou, která nenaučila svou dceru tomu, jak se mluví o mrtvých!

A jestli nadále trváte na titulování Michala blbečkem, rád Vám předám kontakt na jeho pozůstalého otce a můžete mu sdělit, že jeho syn o kterého přišel byl blbeček....

Netřeba toto samozřejmě dál komentovat... napsal bych Vám SZ ale nejste zde registrována, takže bohužel

Nechci nikoho napadat! Jsme lidi, děláme chyby a Vy máte práve možnost tu svou napravit nebo se aspon zamyslet a již ji neopakovat.

Mára

Přidejte reakci

Přidat smajlík