Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

4.6.2014 12:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.131.36

Jaký kupujete?? Vždy když koupím ten dražší barevný 10kg blok, tak mi jej koně nechtějí žrát oproti bílé klasické kostce. Uvažovala jsem i nad tímhle http://www.horslyx.co.uk/ ale je v tom opravdu takový rozdíl? Případně jaké jiné kupujete, krom klasické kusové soli a ochucených lizů. smajlík

Neregistrovaný uživatel

4.6.2014 13:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.195.101

máme oba, jak obyč sůl tak i minerální, nalízaj si co potřebujou a kolik potřebujou

Neregistrovaný uživatel

4.6.2014 13:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.157.94

Červený minerální nám koně nežerou. Jen klasickou bílou sůl.

Neregistrovaný uživatel

4.6.2014 13:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.50.178

u nás najviac ide himalájska soľ, inú ani nekupujeme.

17.8.2015 19:10
serafima

XXX.XXX.49.6

Obnovujem temu lebo potrebujem poradit, kobyla ma mineralnu sol uz cez rok 10 kg stale ma dost stale z nej rovnomerne odbiva. Vet mi nedavno povedal ze jej ju nemam davat lebo jej to rozhadze mineraly, v tychto veciach sa priznam mu velmi neverim lebo sa mi bezne snazi predavat doplnky ktore su fest drahe a ja som skor na prirodne veci. Ale s tou solou to je pravda? Neviete niekto?

Uživatel s deaktivovaným účtem

17.8.2015 20:02
Uživatel s deaktivovaným účtem

Predražené doplnky od veta by som nekupovala, ale minerálny liz tiež nejako neobľubujem. Dávam minerálku celoročne, soľ zvlášť. V tej soli ti minerály tiež nie sú prirodné, ale je to nejaká zmeska, takže to máte vo výsledku jedno... A niektoré prvky môžu pri nedostatku, alebo naopak pri predávkovaní spôsoviť aj nejaké problémy.

18.8.2015 05:39
mgtka

XXX.XXX.22.52

Myslím, že jí to minerály nerozháže, nalíže si jen co potřebuje...
To je jako s lidma, taky jednou za rok na vás přijde hrozná chuť na NĚCO...něco co běžně až tak nemusíte, tělo si prostě řekne...jak se tím dožerete, je zas po chuti.

Přidejte reakci

Přidat smajlík