mandy2722

Moje příspěvky

9.11.2011 17:55

A ještě jsem se chtěla zeptat, čím to je, že některé sheltie mají srst hodně dlouhou a objemnou a jiné kratší. Existuje více druhů srstí?

9.11.2011 17:50

Aha, díky za radu:-) Jinak úplný začátečník nejsem, psa už jsem měla. Ale na tohodle bych asi neměla:-)

8.11.2011 18:33

Tak ubytovaný bude v bytě, ale často jezdíme k rodičům na chalupu, kde by musel být nejspíš venku, pokud by byl většího vzrůstu. Dříve jsem chtěla borderku, ale rozmyslela jsem si to, kvůli té jejich obrovské aktivitě (ne vždy bych na ni měla potřebný čas). Co se týče vzrůstu, tak ne nic moc velkého. Spíš střední velikost. Líbil se mi malý münsterlandský ohař, ale nevím, jestli je dobře sehnatelný i v čr a asi bude i docela drahý. Jinak i ČSP není špatný, retrívři (ti jsou ale trochu větší), sheltie (moc se mi nelíbí vzhledově, napadlo mě, jestli by se jí nedala alespoň trochu zkrátit srst, ale nevím jestli je to dobrý nápad). Kamarádka mi zase radí jorkšíra, ale mi připadá, že větší psi se víc ,,upnou" na majitele (možná se mi to jenom zdá).

5.11.2011 19:54

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem psa. Nějaké plemeno, které se snese s jinými zvířaty, přiměřené aktivity (na středně dlouhé procházky a agility, možná dog dancing), oddaného a přítulného. Vůbec si s výběrem nevím rady, zvlášť co znamená v praxi, že potřebuje více pohybu či že je složitější výchova. Taky by mě zajímalo, co vše je možné odhadnout u štěněte křížence?


Hledáte zvířecího kamaráda?
Zdarma vám poradí
Veterinář online
Konzultovat s veterinářem
Veterinář online