Bio Kill - Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 12:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

Vyzkoušel jste někdo repelent Bio Kill ?
Našla jsem si tento přípravek proti obtížnému hmyzu na internetu. Píšou tam, že je vhodný i na koně. Postřik prý účinný 3-4 týdny. Je bezpečný a netoxický. A cena za 1 litr 380,- Kč. Což se mi jeví jako velice výhodné... Ale nějak se mi to nepozdává. Já kupuji repelent od Farnamu, nemá tak dlouhodobý účinek a stojí tisícovku. To by bylo velice výhodné. Používáte někdo ??? Díky za odpovědi. Janíík.

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Našla jsem si tento přípravek proti obtížnému hmyzu na internetu. Píšou tam, že je vhodný i na koně. Postřik prý účinný 3-4 týdny. Je bezpečný a netoxický. A cena za 1 litr 380,- Kč. Což se mi jeví jako velice výhodné... Ale nějak se mi to nepozdává. Já kupuji repelent od Farnamu, nemá tak dlouhodobý účinek a stojí tisícovku. To by bylo velice výhodné. Používáte někdo ??? Díky za odpovědi. Janíík.

Aha, tak už asi vím, v čem je zakopaný pes! Nebude to repelent, ale přípravek - antiparazitikum. Na blechy, vši, klíšťata. Koukala jsem na stránky Biovety. Tak asi škoda, co ?... Janíík.

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

Aha, tak už asi vím, v čem je zakopaný pes! Nebude to repelent, ale přípravek - antiparazitikum. Na blechy, vši, klíšťata. Koukala jsem na stránky Biovety. Tak asi škoda, co ?... Janíík.

Tohle o něm píšou, tak co myslíte ? Janíík.

BIO KILL je bezpečný netoxický a vysoce účinný insekticidní postřikový přípravek proti obtížnému hmyzu v domácnostech, potravinářských provozovnách, zdravotnických a společenských zařízeních s dlouhodobým účinkem. Je účinný proti mouchám, mravencům, pavoukům, švábům, rusům, štěnicím, blechám, molům šatním, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.

Proč používat BIO KILL:
- široké spektrum použití i účinku
- po aplikaci má prodlouženou dobu reziduální účinnosti (4 týdny)
- působí ovocidně i larvicidně
- má repelentní účinek
- je bez zápachu
- je neškodný pro člověka a teplokrevné živočichy
- má schopnost se biologicky odbourat
- po aplikaci nezanechává skvrny na textilu, dřevě, tapetách
- elegantní aplikace postřikem pomocí mechanického rozprašovače

Účinná látka: Permethrin 0,25 % ve vodní emulzi.

a) Proti mouchám a komárům – aplikuje se postřikem na místa kam usedají, tj. rámy oken, stropy, okolí lustrů apod..
b) Proti mravencům, švábům, rusům – aplikuje se postřikem ve formě pásů do rohů místností, na rámy dveří a oken, do okolí odpadkových košů, umyvadel, kanalizačních odpadů, rozvodů tepla a teplé vody.
c) Proti blechám – aplikuje se celoplošně na podlahy, koberce, do kotců, na místa odpočinku domácích zvířat.
d) Proti ektoparazitům domácích zvířat – aplikuje se přímo do jejich srsti a peří.
e) Proti ostatním druhům – aplikuje se přímo na místa jejich výskytu.

Návod k použití:
Před upotřebením protřepejte! Otevřete trysku otočením páčky doleva, šikmo vzhůru (při orientaci trysky ve směru postřiku). Při otočení trysky doprava získáme tenký paprsek, umožňující aplikaci do úkrytů hmyzu, do prasklin a štěrbin.Přípravek se aplikuje ze vzdálenosti asi 30 cm na všechna místa, kde se hmyz zdržuje a ukrývá. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčená. Postřik opakujte za 3-4 týdny nebo při novém výskytu hmyzu.

POZOR! Dráždí oči a pokožku. Chraňte před dětmi. Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou, dětskými hračkami. Nestříkat do akvárií pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Nesmí být použito jinak, než je uvedeno v návodu.

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:24
Neregistrovaný uživatel

Tohle o něm píšou, tak co myslíte ? Janíík.

BIO KILL je bezpečný netoxický a vysoce účinný insekticidní postřikový přípravek proti obtížnému hmyzu v domácnostech, potravinářských provozovnách, zdravotnických a společenských zařízeních s dlouhodobým účinkem. Je účinný proti mouchám, mravencům, pavoukům, švábům, rusům, štěnicím, blechám, molům šatním, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.

Proč používat BIO KILL:
- široké spektrum použití i účinku
- po aplikaci má prodlouženou dobu reziduální účinnosti (4 týdny)
- působí ovocidně i larvicidně
- má repelentní účinek
- je bez zápachu
- je neškodný pro člověka a teplokrevné živočichy
- má schopnost se biologicky odbourat
- po aplikaci nezanechává skvrny na textilu, dřevě, tapetách
- elegantní aplikace postřikem pomocí mechanického rozprašovače

Účinná látka: Permethrin 0,25 % ve vodní emulzi.

a) Proti mouchám a komárům – aplikuje se postřikem na místa kam usedají, tj. rámy oken, stropy, okolí lustrů apod..
b) Proti mravencům, švábům, rusům – aplikuje se postřikem ve formě pásů do rohů místností, na rámy dveří a oken, do okolí odpadkových košů, umyvadel, kanalizačních odpadů, rozvodů tepla a teplé vody.
c) Proti blechám – aplikuje se celoplošně na podlahy, koberce, do kotců, na místa odpočinku domácích zvířat.
d) Proti ektoparazitům domácích zvířat – aplikuje se přímo do jejich srsti a peří.
e) Proti ostatním druhům – aplikuje se přímo na místa jejich výskytu.

Návod k použití:
Před upotřebením protřepejte! Otevřete trysku otočením páčky doleva, šikmo vzhůru (při orientaci trysky ve směru postřiku). Při otočení trysky doprava získáme tenký paprsek, umožňující aplikaci do úkrytů hmyzu, do prasklin a štěrbin.Přípravek se aplikuje ze vzdálenosti asi 30 cm na všechna místa, kde se hmyz zdržuje a ukrývá. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčená. Postřik opakujte za 3-4 týdny nebo při novém výskytu hmyzu.

POZOR! Dráždí oči a pokožku. Chraňte před dětmi. Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou, dětskými hračkami. Nestříkat do akvárií pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Nesmí být použito jinak, než je uvedeno v návodu.

Jednoduse ne. Pokud tedy pro tebe neni tvuj konik obtizny hmyz, ktereho se chces zbavit

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.24.83

Já ho pužívám. Doporučila mi ho paní v chovatelských potřebách, prý s tím stříká i křepelky a v pohodě. Taky se mi to moc nezdálo, protože je asi původně míněný na blechy, mravence a tak, ale po vyzkošuení na koníky, jsem spokojená. 3 - 4 týdny tedy nevydrží, ale nastříkám je, než jdou do výběhu a i šimlík, který byl neustále obsypaný hovady a mušinkami, které se na něm doslova pásly v hejnech, má pokoj. Účinnost není samozřejmě stoprocentní, ale pokrytí je velké. Navíc je bez zápachu, takže ani plašani nemají problém (na rodzíl od octové vody). Aplikuji rozprašovačem a občas stříknu i na sebe, protože když hovada nemají, kde zobnout, jdou po mně
hannah

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.18

Já ho pužívám. Doporučila mi ho paní v chovatelských potřebách, prý s tím stříká i křepelky a v pohodě. Taky se mi to moc nezdálo, protože je asi původně míněný na blechy, mravence a tak, ale po vyzkošuení na koníky, jsem spokojená. 3 - 4 týdny tedy nevydrží, ale nastříkám je, než jdou do výběhu a i šimlík, který byl neustále obsypaný hovady a mušinkami, které se na něm doslova pásly v hejnech, má pokoj. Účinnost není samozřejmě stoprocentní, ale pokrytí je velké. Navíc je bez zápachu, takže ani plašani nemají problém (na rodzíl od octové vody). Aplikuji rozprašovačem a občas stříknu i na sebe, protože když hovada nemají, kde zobnout, jdou po mně
hannah

mám šimla a problém s hovady. fakt to na ně funguje? Jinak jsem to používala na vši , co kobyla kdesi chytla , super, okamžitě to zabralo

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

hannah

No já mám právě také šimlu. A do výběhu bez repelentu neexistuje!!! Má pak krvavé červené fleky a hrozně po ni ty hmyzové jdou... Ale je to právě finančně hrozně náročné. Tak já to vyzkouším. Díky. Janíík

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 13:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

Jednoduse ne. Pokud tedy pro tebe neni tvuj konik obtizny hmyz, ktereho se chces zbavit

To jako vážně ??? K odpovědi 14.07.2006 13:24:43
Tak proč tam v návodu píší, že je vhodný i pro koně a i v domácnostech aj.... Netoxický.Janíík.

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 14:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.122

No já mám právě také šimlu. A do výběhu bez repelentu neexistuje!!! Má pak krvavé červené fleky a hrozně po ni ty hmyzové jdou... Ale je to právě finančně hrozně náročné. Tak já to vyzkouším. Díky. Janíík

Na netu čtu : Používá se u psů, morčat, králíků, exotických ptáků, koní, drůbeže. ( zdroj ProFauna.cz - Veterinární kosmetika) Tak z čeho soudíš, že se u koní nesmí používat? Petra.

Neregistrovaný uživatel

14.7.2006 19:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.36

Na netu čtu : Používá se u psů, morčat, králíků, exotických ptáků, koní, drůbeže. ( zdroj ProFauna.cz - Veterinární kosmetika) Tak z čeho soudíš, že se u koní nesmí používat? Petra.

Je to přípravek proti parazitům v srsti vžádném případě repelent používám ho v chovu morčat .Já jsem kupovala 5l za 600kč takže 380 se mě zdá přemrštěná cena objednala jsem si ho přímo u výrobce.Ptala jsem se i na učinnost a ta je 14dnů

Neregistrovaný uživatel

7.8.2014 17:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.149.176

Recenze jsou tady staré už 8 let ale pro ty kteří nevědí co ,, tak dnes stojí kolem 200 za litr ale nemá chybu faktsmajlíksmajlíksmajlík

Neregistrovaný uživatel

7.8.2014 23:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.30

No diskuze je stará, ale pokud vím, tak Biokill je JENOM na prostředí!!! Pozor na to, nevím, jestli se nevyrábí ještě verze, která je určena k použití na zvíře. Ale jinak to nepatří ani na koně, ani na kočky, psy, apod... Je to na hubení blech, a dalších v místnostech a budovách. Na zvířata existuje fůra jiných repelentů. Sama jsem taky pracovala v chovatelských potřebách a člověk by nevěřil, co jsou schopní prodavači zákazníkům prodat a nakecat, aby měli kšeft. Přitom občas nemají vůbec tušení, o čem mluví. Člověk se musí sám zajímat a ne všemu věřit.

Maxice

20.7.2015 10:01
Maxice

XXX.XXX.84.26

Přípravek BioKill používáme léta už na psy, nevíme co to je bleška klíště všenka nic . BioKill přestali jeden čas vyrábět a koupili jsme různý obojky kapičky a máme klíštata pořád. Dnes jem na veterině zjistila že se přípravek znovu vyrábí tak jsme se rozhodli ho znovu zakoupit. Vřele doporučuji všem co mají problémy s obtížným hmyzem

20.7.2015 10:12
mgtka

XXX.XXX.92.145

Mám doma biokill pro případ že by psi chytli blechy ale nenapadlo mě tím stříkat koně. Dělá to tak ještě někdo? třeba jen na ježdění?

20.7.2015 11:41
peggi16

XXX.XXX.33.240

mgtka napsal(a):
Mám doma biokill pro případ že by psi chytli blechy ale nenapadlo mě tím stříkat koně. Dělá to tak ještě někdo? třeba jen na ježdění?

U nás to používají chlapi, co tahají s koňmi v lese dřevo, bez toho ani ránu, říkal náš veterinář. Je tu obtížný terén a ještě kdyby koně měli vyvádět kvůli různému otravnému hmyzu, tak max. někoho přizabijí.
Akorát přípravek není vhodný pro kočky, na ty se nesmí stříkat.

21.7.2015 10:39
žofré

XXX.XXX.31.170

Biokill je permethrin.Je toxický nejen pro kočky, ale taky pro včely a ryby / narepelentované zvíře nesmí 12 hodin do vodního toku s rybami/.

8.6.2019 12:11
rarach

XXX.XXX.59.220

A je vhodný i pro ovce?

8.6.2019 15:38
sisi58

XXX.XXX.191.1

rarach napsal(a):
A je vhodný i pro ovce?

Pro ovce mi to přijde zbytečně drahé. Domnívám se,že pro ovečky bude i něco levnějšího.

Přidejte reakci

Přidat smajlík