Kurz sedlářství

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

8.3.2010 11:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.39.16

Nevíte, jestli existují nějaké kurzy sedlářství? Nemyslím střední školy nebo učňáky, ale klasický kurz, rekvalifikaci atd...

Neregistrovaný uživatel

8.3.2010 21:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.191.10

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nevíte, jestli existují nějaké kurzy sedlářství? Nemyslím střední školy nebo učňáky, ale klasický kurz, rekvalifikaci atd...

zdravim,ja mam za sebou ucnak(praxi) na zbraslavi.o kurzech jsem neslysela,ale chodili tam s nami i 40catnici a delas li to oporavdu dost dalkove!tak zda by se vam to nesiklo.

Neregistrovaný uživatel

9.3.2010 11:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.201

zdravim,ja mam za sebou ucnak(praxi) na zbraslavi.o kurzech jsem neslysela,ale chodili tam s nami i 40catnici a delas li to oporavdu dost dalkove!tak zda by se vam to nesiklo.

Jo to je můj sen, nemohu si pomoct,ale zbožňuju všechny cajky s kůže a už hoodně let je mým snem ušít si svoje wrc sedlo. Ale bez nějakého kurzu si samozřejmě troufám maximálně na uzdečky a otěže.
Snad někdo v budoucnu něco takového udělá

Neregistrovaný uživatel

9.3.2010 12:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.88.21

Jo to je můj sen, nemohu si pomoct,ale zbožňuju všechny cajky s kůže a už hoodně let je mým snem ušít si svoje wrc sedlo. Ale bez nějakého kurzu si samozřejmě troufám maximálně na uzdečky a otěže.
Snad někdo v budoucnu něco takového udělá

kURS NEMÁM,ALE S KŮŽÍ JAKŽTAK UMÍM A ŘEKNU vÁM UUDĚLAT SI KURS TO BY BYLO.Chtěla bych umět udělat kostru sedla,alespon bych měla sedlo které by konečně sedělo

Neregistrovaný uživatel

14.3.2010 17:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.4.61

kURS NEMÁM,ALE S KŮŽÍ JAKŽTAK UMÍM A ŘEKNU vÁM UUDĚLAT SI KURS TO BY BYLO.Chtěla bych umět udělat kostru sedla,alespon bych měla sedlo které by konečně sedělo

ahoj, kdyby nás bylo více, tak by se snad dalo někde něco domluvit při nějakém učňáku, povětšinou jim chybí děti k naplnění ročníků. Ideálně dálkově a víkendovky, teorii si doštuduji a bastlit si to můžu doma, když mi někdo řekne jak :o). Nebo by moh být zajímavý i kurzík, jak si ušít uždění, jak si opravit, jak si udělat to a to. Podobnejch kurzů je hafo, na korálky, keramiku, papír a kde co, takže takovej prázdninovej tábor pro nás šikovné by nebyl k zahození.

Jinak mám také ten samej problém - miluji kůži a cajky :o)

Pokud by bylo více zájemců, tak bych to šla klidně domluvit.

lowerregions@seznam.cz

haki

25.7.2016 19:32
haki

XXX.XXX.20.47

Mrkněte na www.sedlarstvi-brasnarstvi.cz nebo na Facebookový profil Sedlářství-Brašnářství-zakázková výroba. Tam najdete fotky ze seminářů.

Haki

12.9.2019 07:21
Haki

XXX.XXX.91.33

Zaplatil jsem si tento dvoudenní kurz v Haki a druhý den už jsem nezvládl způsob výuky tohoto pána a peníze jsem raději oželel a jel domů. Každý má v životě nějaké trápení a vyrovnává se s tím po svém, ale pokud někdo nemá energii předat informace tak, aby to pro něho byl příjemný zážitek, tak by to neměl dělat a už vůbec ne za takové peníze. Nedoporučuji.

Přidejte reakci

Přidat smajlík