Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

ll

15.7.2016 01:04
ll

XXX.XXX.161.187

Prosím poraďte nějaký dort pro koníka. Nechci mu ale něčím ublížit a zároveñ nechci aby to bylo neco co má každý den. Děkuji.

15.7.2016 08:48
kallisto

XXX.XXX.157.94

Http://www.animalcake.cz/animal-cake/dort-pro-kone/

Ale když mu dáš kyblíček mrkve s jablíčky a nějakou mňamkou ocení to asi víc.

ll

15.7.2016 10:07
ll

XXX.XXX.161.187

A nejakej recept ktery muzu udelat doma? Nejaky jsem nasla ale je tam mouka a bojim se abych ji nezalepila střeva.

15.7.2016 10:27
Terven

XXX.XXX.110.147

kallisto napsal(a):
Http://www.animalcake.cz/animal-cake/dort-pro-kone/

Ale když mu dáš kyblíček mrkve s jablíčky a nějakou mňamkou ocení to asi víc.

Jj, přesně proto jsem do výroby dortu nikdy nešla- protože radost koně prostě nebude úměrná té piplačce a jablka a mrkev v kýbli udělají stejnou službu a práce nula nula nic smajlík
U nás možná i kus melounu...
Ale zas dort vypadá líp na fotkách do koňova albíčka - to nemyslím ironicky, když to někomu udělá radost, tak proč ne.

ll

15.7.2016 12:22
ll

XXX.XXX.161.187

A vadí tam v receptu ta mouka?

Uživatel s deaktivovaným účtem

16.7.2016 08:34
Uživatel s deaktivovaným účtem

Urob si kľudne doma vlastnú ovsenú múku-rozmixuj ovsenné vločky, alebo si ju kúp, je vśak dosť drahá. Ale opatrne s množstvom.

Uživatel s deaktivovaným účtem

16.7.2016 09:20
Uživatel s deaktivovaným účtem

Podle mě to ani nemusí být přímo z mouky. Dají se koupit ovesné vločky - jemné - které po namočení v horké vodě rychle změknou a vytvoří kaši. Tedy když se tam dá vody míň, vznikne tvarovatelné těsto, ze kterého půjde jistě něco uplácat. Tvar bych pak dala do trouby a na nízkou teplotu "vysušila". Ozdobit se dá dle návodu nebo vlastní fantasie. A bude to záležitost pár minut i pár korun (tak do 50 Kč i s ozdobením ovocem a zeleninou).

Přidejte reakci

Přidat smajlík