Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuse » Koně »

Odhad ceny koně

Uživatel s deaktivovaným účtem
Autor
Dobrý den,
za kolik by jste prodali kobylu ČT z matky Holandský T., otec Holštýn, z výborných rodičů.( Děda na Olympijských hrách). Příbuzní skáčou v Global Champions League.
Kobyle je 5 let, sveze začátečníka, je jemná na ježdění, maximálně se sem tam lekne. Ani jednou se mi sama neroztryskala.
Je jí 5 let, dobře krmitelná, nemusí být kovaná ježděna trenéry.
Ale bohužel s měsíční slepotou, která je ale léčená.
Kupovala jsem ji jako 3 letou za dost peněz.
Autor
XXX.XXX.220.12
lady98 napsal(a):
Dobrý den,
za kolik by jste prodali kobylu ČT z matky Holandský T., otec Holštýn, z výborných rodičů.( Děda na Olympijských hrách). Příbuzní skáčou v Global Champions League.
Kobyle je 5 let, sveze začátečníka, je jemná na ježdění, maximálně se sem tam lekne. Ani jednou se mi sama neroztryskala.
Snad každý ví, že je tam predispozice k dědičnosti na potomky, takže jako ani na hříbata, kvůli původu bych jí nechtěla....
Autor
To máte pravdu, právě kvůli tomu se ptám na cenu.
Autor
XXX.XXX.237.163
prodáváte chronicky nemocného, trvale handikepovaného koně, který časem oslepne.

nějaký původ vám jeho cenu nijak nezvedne.
Autor
Přijde mi to dost těžké, když zvážím charakter, možnost do sportu. Ale zas to oko, tak mi přijde blbý, ji prodat jak mrzáka za 10 000.-.
Autor
To tedy nevím, zda je až takové omezení jedno oko.
Autor
XXX.XXX.174.63
lady98 napsal(a):
Dobrý den,
Tak to je fakt smůla, co se při kobylce vyvrbilo

Bohužel, pravdu má Bodlinka, v tomto případě je původ k ničemu, takže prodejní cena bude opravdu symbolická.
Co si jí zkusit najezdit a využít aspoň pro svou radost?Do sportu, pokud jste jí tedy kvůli tomu kupovala?Je li jinak zdravá, může být pro vás využitelná ještě dlouho.
Autor
Ach jo, tak to mé předtuchy byly správné.
Bohužel, z důvodu těhotenství nemohu platit koně který má bydlení za tolik co já nájem..
Autor
A dávat koně na dva roky na pastvu je blbost, když by nebyl využíván.
Autor
XXX.XXX.237.163
lady98 napsal(a):
a tak proč ne. na pastvě jim je dobře.

akorát takový kůň se musí hlídat, jak jsou na tom oči, a nedokážu si dost dobře představit chodit několikrát denně kapat na pastvinu.
Autor
XXX.XXX.174.63
lady98 napsal(a):
Tak dlouho těhotná nebudete, ne?
Autor
XXX.XXX.110.146
A pronajmout kobylku někomu spolehlivému?
Autor
XXX.XXX.110.248
On se nějakej blbec najde, co koupí...te´d to beru za sebe.Taky jsem koupila de fakto mrzáka s hvězdným původem(u valacha prd platné, že¨)Hodnota jateční, tak proč ho nezachránit za 50 táců...Ale nelituju...už to spolu táhnem třetí rok.
Autor
XXX.XXX.13.171
No, asi takhle... nedělejte lidem to, co nechcete, aby dělali oni vám. Nehledala bych "blbce, " kdo koně koupí za vyšší částku, než za kterou stojí, ale místo, kde může zatím kvalitně žít i s tím handikepem... Anebo bych prostě dala inzerát s upřímným popisem zdravotního stavu a symbolickou cenu, tak nějak, aby se těsně nevyplatil odvoz na jatka.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuse.
« Zpět na výpis diskusních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení
Výroba akvárií na míru
Nabízíme výrobu akvárií na míru z floatového a optiwhite skla.Akvárium jsme Vám schopní vybavit kompletním příslušensvím