Cvičitelská licence pro western?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

S.

15.5.2019 13:20
S.

XXX.XXX.161.56

Prosím o informaci, jak je to s cvič.licencí pro western? Jde to vůbec?

Před ,10 lety jsem ukončila intenzivní ježdění v anglii. Od té doby jsem na koni neseděla. Otvírá se mi jedna možnost do budoucna a potřebuji k tomu cvičitelskou licenci. Láká mě western . Chtěla bych začít od znovu pod trenérem, ale co s tou licencí? Potřebuji ji pro podnikání. Nebo v čjf jsou i westernové úlohy? Nejdou mi otevřít přílohy a nikde jsem nic nenašla. Moc prosim ,jestli někdo ví, napište, s pozdravem S.

15.5.2019 17:37
lenacia

XXX.XXX.173.31

S. napsal(a):
Prosím o informaci, jak je to s cvič.licencí pro western? Jde to vůbec?

Před ,10 lety jsem ukončila intenzivní ježdění v anglii. Od té doby jsem na koni neseděla. Otvírá se mi jedna možnost do budoucna a potřebuji k tomu cvičitelskou licenci. Láká mě western . Chtěla bych začít od znovu pod trenérem, ale co s tou licencí? Potřebuji ji pro podnikání. Nebo v čjf jsou i westernové úlohy? Nejdou mi otevřít přílohy a nikde jsem nic nenašla. Moc prosim ,jestli někdo ví, napište, s pozdravem S.

http://www.wrc.cz/
tady by mělo být vše o licencích apod, prozkoumejte

16.5.2019 08:29
sisi58

XXX.XXX.191.1

Myslím, že ta westernová bude jednodušší.
Kdysi dávno jsem dělala obě. Napřed pro anglické ježdění pak pro western. Zatímco na licenci jezdec/cvičitel pro anglii jsem se fakt pečlivě připravovala (zrovna jsem byla nezaměstnaná,tak byl čas) na westernovou jsem si přečetla jakousi brožuru a šla na věc.
Možná se to změnilo, nevím.

Přidejte reakci

Přidat smajlík