Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

CB

14.5.2020 17:56
CB

XXX.XXX.252.131

Dobrý den, jdu s otázkou zda-li je tu někdo, kdo má zkušenost se získáním Amatérské licence v dostihovém sportu? Byl by mi ochotný někdo trošku popsat jak to přesně probíhá? V dostihovém řádu jsem vyčetla to, že musím složit zkoušky ( týden) a poté podat ještě žádost o vystavení licence. A přesněji by mě zajímalo jak se přihlásit do zkoušek? Zkoušky pořádá SČADJ pokud vím, měla bych je sama oslovit s přihláškou? Nebo jak to celé probíhá? Moc si vážím všech vašich odpovědí 🙏

14.5.2020 18:46
Moyda

XXX.XXX.147.89

A co trenér u kterého jezdíte, ten neporadí? Já myslím, že letos skrz coronasituaci kurz zrušili nebo odložili. Jinak vsechny info budou na JC ČR. Žadost stejně musí podepsat trenér urcený JC.

Katty001

14.5.2020 19:03
Katty001

XXX.XXX.252.131

Pokud se nemýlím, tak právě Jockey club ČR Vám stanoví i trenéra. Měli by to mít i někde na stránkách.

16.5.2020 07:08
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.197.228

Katty001 napsal(a):
Pokud se nemýlím, tak právě Jockey club ČR Vám stanoví i trenéra. Měli by to mít i někde na stránkách.

Nevim, jestli se něco nezměnilo, ale JCČR nikomu trenéra nestanovuje.
Naopak žadatel o o amatérskou licenci musí u nějakého trenéra jezdit, a ten trenér ze za něj musí zaručit, že je způsobilý pro ziskání licence.
Ona to není zase taková sranda, a nového amatéra se v dostihu ostatní jezdci dost bojí - v individuálních disciplínách si člověk nabije hubu sám, ale v dostihu stačí banální chyba jednoho jezdce, a jsou v průšvihu všichni...

Přidejte reakci

Přidat smajlík