Kentaur x acavallo gelovka

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

chickinici

19.5.2020 18:56
chickinici

XXX.XXX.70.139

Čauky, která gelovka je podle vás lepší? u většiny lidí jsem viděla, že mají acavallo, ale kentaur skoro u nikoho. A tmavá nebo světlá? jde mi o klasickou gelovku bez nějakého zvýšení nebo beránku.

20.5.2020 07:17
sisi58

XXX.XXX.191.1

Proč podložku? Koni nepasuje sedlo? Vyměňte ho. Přece nebudete dávat na jeho záda nepasující sedlo?!
Pokud je podložka krátkodobě nutná, barva nemá vliv na funkčnost, pokud tedy není barvou rozlišen typ podložky.

chickinici

20.5.2020 11:18
chickinici

XXX.XXX.70.139

sisi58 napsal(a):
Proč podložku? Koni nepasuje sedlo? Vyměňte ho. Přece nebudete dávat na jeho záda nepasující sedlo?!
Pokud je podložka krátkodobě nutná, barva nemá vliv na funkčnost, pokud tedy není barvou rozlišen typ podložky.

píšu někde, že by sedlo nesedělo? ptám se, jestli je lepší acavallo nebo kentaur gelovka. A neptám se ani na to, jestli pod sedlo patří nebo ne.

Flo

20.5.2020 13:20
Flo

XXX.XXX.14.19

Ve stáji kde jezdím jsem se setkala s obojím. Za mě tedy rozhodně Acavallo, jsem s nimi maximálně spokojená.
Ale ani Kentaur není špatný. Rozdíl v ceně odpovídá taky menšímu rozdílu v kvalitě.
Černá nebo bílá, to záleží čistě na vašem vkusu. Mně osobně se bez beránku líbí teda víc černá, ale to už jsou jen drobnosti :)

Přidejte reakci

Přidat smajlík