Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Evouš

Dnes 14:51
Evouš

XXX.XXX.90.76

Ahoj, právě se stěhujeme do Želechovice. Rádi by jsme s dcerou a popřípadě se synem chodily ke koním. Učili se jezdit,starat se a pomáhat s veškerou prací okolo. Samozřejmě zaplatíme co je potřeba. Já jsem začátečník co potřebuje pomoc a dcerka 8 let . Moc děkuji za nějakou možnost.

Přidejte reakci

Přidat smajlík