eva nohelova
napsal(a):
Tak to je napůl chlaďas - maminka chlaďaska. Jmenuje se Wendy.
A že neumí jen hezky baštit:
eva nohelova
napsal(a):
A že neumí jen hezky baštit:
A ještě jedna uvolňovací...
eva nohelova
napsal(a):
Tak to je napůl chlaďas - maminka chlaďaska. Jmenuje se Wendy.
Mám taky poloviční chlaďasku Karču, na ukázku přidávám foto.
lerry
napsal(a):
Téda. To bych do ní vůbec neřekla. Vypadá jako klasický teplokrevník. A kdo byl tatínek?
No to se mi bohužel nepodařilo zjistit. Bylo mi řečeno, že to byla náhoda, že se k té kobyle na psatvině dostal nějaký hřebec z jiného výběhu, který prý byl kříženec ČT a appalusy. Jenže ono to mohlo být "jedna bába povídala", aby se hříbě dobře prodávalo. (Mám ji od hříběte - jako hříbě ale byla spíš "žádná kráska") a mohl to být čistý ČT. To opravdu nevím. Jen maminu jsem viděla (vybělující šimla). Teď je "kočka". Tedy mě se moc líbí. Jen škoda, že bude nakonec bílá.
eva nohelova
napsal(a):
Tak to je napůl chlaďas - maminka chlaďaska. Jmenuje se Wendy.
Grand-8měsíců-matka ČMB-otec import SSSR-prý anglotrakén