Dobry den mam asi mesiac sedlo norton endurance ,sedlo na prvy pohlad sedí dobre,po dotiahnutí miesto na kohútik je,sedlo sa netočí,drží a nemám s nim celkovo nijaky problem. Poslednu dobu sa mi ale po odsedlaní objavuje makka,nebolestivá hrčka pri kohutiku,po ktorej na druhy den niet ani stopy. Kona chrbat nebolí,neprejavuje nespokojnosť,ale ta hrčka mi je stále zahadou. Stretli ste sa s niečim takymto?
Když jsem si před léty koupila toho valacha,tak měl nemlich takovouhle malou hrčku,taky to nebolelo,byla taky pod sedlem a i paní,která mi ho prodávala,říkala,že tohle tam má furt.Koníka jsem měla asi půl roku doma,boulička byla pořád stejná,nic to nedělalo,ale po půl roce se začala pomaloučku zvětšovat,kůžička na ní zjemnila pak natolik,že to samo prasklo,byl to s najvětší pravděpodobností zapouzdřený střeček
,nebyla to larva klasická,ale nějáká už odumřelá nebo porušená,ale zapouzdřilo se to tam a roky to nic nedělalo.Dodám,že koník byl jako hříbátko odchován skoro v lese.
Píšu jen mojí zkušenost.