Senné břicho? Koukněte co z něj vypadlo :-)

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Ahoj lidičky, dnes ve 21hod se naší kobylce narodilo hříbátko
Je to nádherná odznaková klisnička.

Hurá, před chvilkou se napila a teď spinká, tak se musím pochlubit
Ještě aby odešla smolka a malá se vyčůrala, pak půjdu v klidu spát.

Jo a můžná je to první letos úplně první hříbatko, co myslíte

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:42

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.103.242

Gratuluji

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Děkuju
Jen ještě nemá jméno

Nenapadá vás někoho něco pěkného, ale ne moc krkolomného, nebo lidského

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.103.242

a na jaké písmenko?

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 22:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.163.86

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Děkuju
Jen ještě nemá jméno

Nenapadá vás někoho něco pěkného, ale ne moc krkolomného, nebo lidského

Jak se jmenuje maminka?:))

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
a na jaké písmenko?

To je úplně jedno, na jaké písmenko bude jméno začínat, jelikož je dítětem lásky a tak bez PP

Jinak matka se jmenuje Czakra a otce neznáme

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:02

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.103.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
To je úplně jedno, na jaké písmenko bude jméno začínat, jelikož je dítětem lásky a tak bez PP

Jinak matka se jmenuje Czakra a otce neznáme

Každopádně se mamině povedla

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.244.114

Čárka nebo Čiperka

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

Mocinky gratuluji. Czakinka atˇsi užívá maminkovskou, a jméno- je na Vás , Czak Year, Czak Happy, Czakki, Czak Star nebo Czech Star, Czech Happy, Hodně štěstí a zdravíčka všem .... olí

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

ČÁRKA---? TO neeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! HUMUSÍK. TEČKA,VYKŘIČNÍK ,A DVOJTEČKA? NEEE, PROSIM

Neregistrovaný uživatel

3.1.2013 23:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.138.10

gratuluji!! a co černobyla?

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 00:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Všem moc děkuji

Hmmm, Czech Star je dobrý

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 00:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

A není ? Czechpoint přece nebudeme podporovat a Čárka je nevhodné ( přece jezdit na Čárce se dá pojmout jakkoliv ) . A Hvězda ve jméně je taaak noblesní- nebo ne? a ČAKI JÍ MŮŽETE ŘÍKAT TAK JAKO TAK . Czak Lady, Czak Starinka, Czak Number One, Czak Free, Czak Baby 1.,Czech Top, ...pokud vybereš jeden z mých návrhů - cpu se na křest - s kilem minikokinek pro mimikoni Olí

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 00:27
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A není ? Czechpoint přece nebudeme podporovat a Čárka je nevhodné ( přece jezdit na Čárce se dá pojmout jakkoliv ) . A Hvězda ve jméně je taaak noblesní- nebo ne? a ČAKI JÍ MŮŽETE ŘÍKAT TAK JAKO TAK . Czak Lady, Czak Starinka, Czak Number One, Czak Free, Czak Baby 1.,Czech Top, ...pokud vybereš jeden z mých návrhů - cpu se na křest - s kilem minikokinek pro mimikoni Olí

Jojo, jezdit na Čárce to by se asi ostatní koňáci utlemili, hlavně chlapi

Chytla mě ta Czech Star a asi se jí už nepustím

Jo křest myslíš, že by
hlavně ji za mě pořádně zapij, aby byla zdravá, já zítra musím do rachoty

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 01:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

na to, že jdeš do práce, jsi ok ještě. dnes zapíjet nemohu, léčím se ze SILVESTRA a také za pět hodin vstávám .......AH JO. , ALE KŘEST BÝT MUSÍÍÍÍÍÍÍ A SNAD JSEM TI TIPÍKY POMOHLA. A SUPER,ŽE "Stárinka" nebude ČÁRKOU, už kvůli těm chlapíkům .... Atˇ" si čárky vysní nebo zaslouží

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 01:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

a hlavně zaslouží , snít umí každý Olí

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 01:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
na to, že jdeš do práce, jsi ok ještě. dnes zapíjet nemohu, léčím se ze SILVESTRA a také za pět hodin vstávám .......AH JO. , ALE KŘEST BÝT MUSÍÍÍÍÍÍÍ A SNAD JSEM TI TIPÍKY POMOHLA. A SUPER,ŽE "Stárinka" nebude ČÁRKOU, už kvůli těm chlapíkům .... Atˇ" si čárky vysní nebo zaslouží

už bych šla dávno chrápat, ale hlídám smolku, ještě má prdelku čistou

Za pět hodin? No tak honem do postele, to potom nemůžeš v práci podávat žádný výkon

Jo a chlapi ať si Čárky radši jen vysní, protože kdyby si je zasloužili, tak by se ty Čárky musely překonat a zaČárkovat

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 01:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

a rázem by se stal z čárky vykřičník . Já mažu k doktorům, tam snad výkony budou podávat oni (ale nééé na mě),i když mám přervané vazy, takže obětí budu já ,protože moc zlobí ( ted´ˇ nohy,za pár hod Mudříci) - žádná prča, proto mi ted´děláte radost Vy tří holky. Nespinkám, bo bojím,bojím,bojím

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 01:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
a rázem by se stal z čárky vykřičník . Já mažu k doktorům, tam snad výkony budou podávat oni (ale nééé na mě),i když mám přervané vazy, takže obětí budu já ,protože moc zlobí ( ted´ˇ nohy,za pár hod Mudříci) - žádná prča, proto mi ted´děláte radost Vy tří holky. Nespinkám, bo bojím,bojím,bojím

Přervané vazy? Že vy jste tančila o Silvestru na stole a smekla se Vám noha
Ne teď vážně, to musí bolet jako svi.a

Tak Vám přeji zítra hodné doktory a ať to moc nebolí (teda, já na noc i rýmuju )

Děkuji za zpříjemněné ponocování už mažu do postele.

Dobrou noc

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 02:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

bohužel už to mám 4 rokem a bylo to hloupé seskočení z koníka po deštivé vyjíždce - z koníka hup, nožky křup a život rázem v zádeli . Snad jsem jmény pomohla, pokud ne, zítra /dnes/ nahodím pamět a můžu ještě zkusit něco vyplodit. dobrou, holky

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 03:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

sakriš, ležím a v hlavě mi putují jména a jména ,ale už mimozní jako Czaki for Life, CZAKISTANA , CZAXTEEN, CZAK DE BLANS<img src="/images/smileys/06.gif" width="15" height="15" alt="smajlík" />--- lítaj mi v hlavě jména slavných koní, a komolím a komolím takže raději DoBrOu NoC-RáNO <img src="/images/smileys/10.gif" width="18" height="18" alt="smajlík" />

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 03:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.124

No a ještě jsem si představila, jak přijde chlap domů, a řekne ženě : miláčku, tak jsem dnes jezdil na Čárce.Byla příjemná, uvolněná, v náladě, lehce zpěněná, ale né mokrá,po jízdě jsem ji vyčistil, a nechal zklidnit - tak už jdu spát stopro, nebot má fantazie nabírá na obrátkách

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 06:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.255.109

Vy neznáte rčení "udělal jsem jim čáru přes rozpočet"? Já teda nevím, lé Čára se běžně používá jako zkratka jména Čárlí-Charlie a nikdo v tom nehledá obscénní významy. Malá je krásná, přeji ať je zdravá a dělá Vám jen radost.

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 09:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
No a ještě jsem si představila, jak přijde chlap domů, a řekne ženě : miláčku, tak jsem dnes jezdil na Čárce.Byla příjemná, uvolněná, v náladě, lehce zpěněná, ale né mokrá,po jízdě jsem ji vyčistil, a nechal zklidnit - tak už jdu spát stopro, nebot má fantazie nabírá na obrátkách

Vy jste mi tedy dala, od srdce jsem se zasmála

Držím pěsti, ať to u doktora dobře dopadne

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 09:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Vy neznáte rčení "udělal jsem jim čáru přes rozpočet"? Já teda nevím, lé Čára se běžně používá jako zkratka jména Čárlí-Charlie a nikdo v tom nehledá obscénní významy. Malá je krásná, přeji ať je zdravá a dělá Vám jen radost.

Paní, nezlobte se

Ve 2h ráno už to chtělo trošku vtípku

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 09:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.38

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahoj lidičky, dnes ve 21hod se naší kobylce narodilo hříbátko
Je to nádherná odznaková klisnička.

Hurá, před chvilkou se napila a teď spinká, tak se musím pochlubit
Ještě aby odešla smolka a malá se vyčůrala, pak půjdu v klidu spát.

Jo a můžná je to první letos úplně první hříbatko, co myslíte

jé gratuluju, jméno bych poradila Cedara, to se mi moc líbí, podle nadpisu bych tipla že se o březosti nevědělo, že jste mysleli že má kobyla senné bříško??

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 12:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.63.177

Dala bych jí jméno Arsinka,krásné sluníčko malinké.Gratuluju k prckovi

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 13:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.103.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A není ? Czechpoint přece nebudeme podporovat a Čárka je nevhodné ( přece jezdit na Čárce se dá pojmout jakkoliv ) . A Hvězda ve jméně je taaak noblesní- nebo ne? a ČAKI JÍ MŮŽETE ŘÍKAT TAK JAKO TAK . Czak Lady, Czak Starinka, Czak Number One, Czak Free, Czak Baby 1.,Czech Top, ...pokud vybereš jeden z mých návrhů - cpu se na křest - s kilem minikokinek pro mimikoni Olí

tak to nemá chybu

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 14:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.240.10

já bych dala hezký český - Řeřicha - Řeřiška a Oříšek ?

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 19:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
jé gratuluju, jméno bych poradila Cedara, to se mi moc líbí, podle nadpisu bych tipla že se o březosti nevědělo, že jste mysleli že má kobyla senné bříško??

Jojo o březosti se vážně nevědělo, můžete mrknou na diskusi - Senné, nebo březí břicho?
Tam se to rozebíralo

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 20:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.240.252

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jojo o březosti se vážně nevědělo, můžete mrknou na diskusi - Senné, nebo březí břicho?
Tam se to rozebíralo

Gratuluji...;) je krásná, holka jedna
Navrhuju Surprise = česky překvapení ;)

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 21:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.208.73

néé na Čárečce jezdit, to by se každej smál, ale MOOC GRATULUJI krásné hříbátko, velice se povedlo a jinak jetsli mohu říct názor Czech star je velice dobré .. tak přeji hodně štěstí a úspěchů s touto kobylkou

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 21:27
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.208.73

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
néé na Čárečce jezdit, to by se každej smál, ale MOOC GRATULUJI krásné hříbátko, velice se povedlo a jinak jetsli mohu říct názor Czech star je velice dobré .. tak přeji hodně štěstí a úspěchů s touto kobylkou

jetsli můžu dodat..napadlo mě ještě jméno Lejla a nebo Abby( Ejby či Eby:) )..ale to jen mě napadlo

Neregistrovaný uživatel

4.1.2013 21:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.210

Ještě jednou všem moc děkujeme

Asi zůstanu u ofic jména Czech Star, co kdyby byla šikovná a dostala se k dobrému člověku a jezdci. To by pak na kolbišti dobře znělo - Česká Hvězda
Ale to už moc předbíhám, abych to nezakřikla, klidná budu teprve, až malé budě měsíc a bude zdravá.

Neregistrovaný uživatel

5.1.2013 01:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.14.198

Mě se líbí jméno Čajka, kdybyste jsi to rozmyslela

Přidejte reakci

Přidat smajlík