Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

15.4.2014 21:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.100

Dobrý den. Mám dotaz.. Náš koník má necelý rok a je stále černý a na nosíku se začíná objevovat hnědá.. Jeho otec je šiml a mamina vraník.. Myslíte, že vybělá? :)

Neregistrovaný uživatel

16.4.2014 06:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.34.42

Vybělit může a nemusí, to je 50:50, záleží, zda bílý gen po matce zdědil nebo ne. Pokud se mu na nose objevuje hnědá,pak to nejspíš bude tmavý hnědák (vybělující nebo ne).

Neregistrovaný uživatel

16.4.2014 12:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.28.156

Vybělování začíná na hlavě a ve slabinách... Tam se objevují bílé chlupy úplně nejdříve ..... to vám asi ukáže čas Můj má rok, mamina je šimla a otec hnědák,doteď to nevypadalo že vybělí, pak to z ničeho nic začalo na hlavě, pak slabiny a teď už má i bilýmí chlupy prokvetlý zadek a začiná z něj být ošklivé káčátko Každopádně ten můj bude určitě tmavší, čistý bělouš z něj nebude...

Jestli vám teprve vybělí, tak bude buď tmavý šimlík, červený šimlík, dle mého názoru
Nechcete nám sem hodit foto? Jakou měl barvu při narození?

Neregistrovaný uživatel

16.4.2014 22:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.201.56

Toto je čtyřletý valášek, po bílém otci.

Neregistrovaný uživatel

16.4.2014 22:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.201.56

A takto vypadá dnes, v 10 letech

Neregistrovaný uživatel

25.4.2014 12:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.100

Neregistrovaný uživatel

25.4.2014 12:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.100

Takovou má barvu teď v roce :)

Neregistrovaný uživatel

25.4.2014 17:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.37.187

Mám taky dotaz, když už tu jsou chytrý lidi tak toho využiju :D. Kobylka se narodila jako hnědka, postupně tmavla do tmavýho hnědáka... Ted jí je rok, je hodně tmavá ale na hlavě má světle hnědou masku pořád - kolem očí, čumák.. a ve slabinách se jí objevují světle hnědé chlupy.. myslíte že bude klasický hnědák?

Neregistrovaný uživatel

25.4.2014 18:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.0.206

Nevypadá, že by mêl/a vybělit, ale může z něj být černý šimlík.. to se ještě ukázě, nemáte foto jak vypadal/a jako úplné hříbátko?

Neregistrovaný uživatel

26.4.2014 20:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.100

Neregistrovaný uživatel

27.4.2014 08:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.65.76

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám taky dotaz, když už tu jsou chytrý lidi tak toho využiju :D. Kobylka se narodila jako hnědka, postupně tmavla do tmavýho hnědáka... Ted jí je rok, je hodně tmavá ale na hlavě má světle hnědou masku pořád - kolem očí, čumák.. a ve slabinách se jí objevují světle hnědé chlupy.. myslíte že bude klasický hnědák?

Černý nebo tmavý hnědák. Od vraníka se právě liší výskytem hnědých chlupů jak popisujete.

Přidejte reakci

Přidat smajlík