Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

8.5.2014 20:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.95.78

Mám takovej dotaz. Koupila jsem náušáky a na pravé straně, je dlouhá šňůrka s očkem. Jak se to prosím používá? Díky moc za odpovědi

Neregistrovaný uživatel

8.5.2014 21:31
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.145.255

To dlouhou šňůrku zapnout jako podhrdelník ( na uzlík, přezka tam není)

Neregistrovaný uživatel

8.5.2014 21:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.95.78

Díky moc, už jsem zase o něco chytřejší

Přidejte reakci

Přidat smajlík