Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

10.6.2014 20:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.244.116

Ahoj :)
Máte nejaké vlastné tipi/rady/výrobky na kone? Napríklad aj vlastní repelent, či vlastne vyrobenú podsedlovku... hocičo čo ste si na kone zostrojili sami. Nepochválite sa? Najúžasnejšie by bolo aj s návodmi Hľadám na leto nejakú inšpiráciu, aby som tím mojím niečo zostrojila JA som ešte nič nevyrobila, iba obal na podbrušák

Neregistrovaný uživatel

11.6.2014 00:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.14.13

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahoj :)
Máte nejaké vlastné tipi/rady/výrobky na kone? Napríklad aj vlastní repelent, či vlastne vyrobenú podsedlovku... hocičo čo ste si na kone zostrojili sami. Nepochválite sa? Najúžasnejšie by bolo aj s návodmi Hľadám na leto nejakú inšpiráciu, aby som tím mojím niečo zostrojila JA som ešte nič nevyrobila, iba obal na podbrušák

Kdysi jsem na koně šila snad všechno - podsedlovky (ještě filcové), bederky, deky, pláštěnky, zateplováky, podbřišníky i ohlávky. Za totáče byla nabídka jezdeckých potřeb 0, zato materiál včetně kování byl ve velkém výběru a za pár korun. Dneska je to bohužel obráceně - materiál vyjde poměrně draho, nějaký čas se s tím také stráví, a navíc prošíváním deček apod. odrovnáš většinu běžných šicích strojů.
Odradit tě tedy nechci, jen se tu přiznávám, že mně už samodomo výrobky z 99% nestojí za tu práci a námahu.

Přidejte reakci

Přidat smajlík