Příliš nízké patky?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 10:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.23.145

Mám asi 4 měsíce kobylku, byla kovaná jen na přední. Nechali jsme ji okovat na všechny čtyři, ale asi po měsíci a půl jsme zadní podkovy sundali. Zdá se mi, že má moc nízké patky, jakoby si "šlapala" po střelce, ale chodí normálně bez problémů i po tvrdém. Teď to jsou nějaké dva měsíce, tak si říkám, že by to přece mělo už dorůst..? Je to divné, stalo se vám to někdy..? prosím poraďte

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 10:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

a co takhle fotka???

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 10:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.208.165

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám asi 4 měsíce kobylku, byla kovaná jen na přední. Nechali jsme ji okovat na všechny čtyři, ale asi po měsíci a půl jsme zadní podkovy sundali. Zdá se mi, že má moc nízké patky, jakoby si "šlapala" po střelce, ale chodí normálně bez problémů i po tvrdém. Teď to jsou nějaké dva měsíce, tak si říkám, že by to přece mělo už dorůst..? Je to divné, stalo se vám to někdy..? prosím poraďte

za normálního stavu s má střelka dotýkat podkladu... Fotka bude lepší a hlavně si myslím,že to je otázka pro kováře a nebo kováře změnit

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 10:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.251.196

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
za normálního stavu s má střelka dotýkat podkladu... Fotka bude lepší a hlavně si myslím,že to je otázka pro kováře a nebo kováře změnit

dotýkat se určité má, ale já tu měla kobylu a to vyloženě chodila po těch patkách, úplně špatně strouhané kopyto, díky tomu se jí dělali abcesy. Skoro mě napadá,jestli to není stejná kobyla, datum prodeje by odpovídal....

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 11:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.251.196

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám asi 4 měsíce kobylku, byla kovaná jen na přední. Nechali jsme ji okovat na všechny čtyři, ale asi po měsíci a půl jsme zadní podkovy sundali. Zdá se mi, že má moc nízké patky, jakoby si "šlapala" po střelce, ale chodí normálně bez problémů i po tvrdém. Teď to jsou nějaké dva měsíce, tak si říkám, že by to přece mělo už dorůst..? Je to divné, stalo se vám to někdy..? prosím poraďte

nedá mi to a zeptám se, nejmenuje seč kobyla Meta?

Neregistrovaný uživatel

2.7.2014 22:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.23.145

Zad.: Nene, tohle je Merly, šimlička

Přidejte reakci

Přidat smajlík