"Cizí průkaz"

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 00:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.108.33

Když má welsh britský průkaz, má nějaký smysl dělat nový český průkaz? Popř. kolik by to stálo. Je nějaký rozdíl v tom, když má kůň průkaz cizí země?

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 07:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.210.159

Kůň musí být registrován i u nás, což znamená nechat mu vystavit modrý průkaz. Je to místo, kam veterinář zapisuje očkování atd. Spousta plemen má PK v zahraničí a přijedou s nějakým průkazem nebo certifikátem, ale tady se musí také registrovat. Zavolejte si do Slatiňan.

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 08:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Kůň musí být registrován i u nás, což znamená nechat mu vystavit modrý průkaz. Je to místo, kam veterinář zapisuje očkování atd. Spousta plemen má PK v zahraničí a přijedou s nějakým průkazem nebo certifikátem, ale tady se musí také registrovat. Zavolejte si do Slatiňan.

Žádné Slatiňany , když je to Welsh tak zavolej do Písku na tel. č. 382 210 644.

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 08:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.36.55

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Kůň musí být registrován i u nás, což znamená nechat mu vystavit modrý průkaz. Je to místo, kam veterinář zapisuje očkování atd. Spousta plemen má PK v zahraničí a přijedou s nějakým průkazem nebo certifikátem, ale tady se musí také registrovat. Zavolejte si do Slatiňan.

To je s prominutím blbost. Mám doma několik "cizích" koni a světe div se, všichni mají svůj původní průkaz. Při dovozu se jen pošle hlášenka o trvalém dovozu a do průkazu vás zapíší jako majitele a koně si zaregistruji, ale nový průkaz se nevystavuje, platí ten stávající.

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 08:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.108.33

"ÚEK nevystaví průkaz koně, pokud byl již průkaz vydán v zahraničí."

Tohle je na strankach UEK v informacich o prukazech koni.

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 08:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.65.76

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
To je s prominutím blbost. Mám doma několik "cizích" koni a světe div se, všichni mají svůj původní průkaz. Při dovozu se jen pošle hlášenka o trvalém dovozu a do průkazu vás zapíší jako majitele a koně si zaregistruji, ale nový průkaz se nevystavuje, platí ten stávající.

souhlas - mám průkazy z Británie, Belgie, Holandska a české.

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 08:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

Ono už logicky je to blbost, proč to měnit, když v tom má kůň vše zapsané..

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 09:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.112.75

Kůň opravdu nedostane nový průkaz, zůstane mu ten stávající. Jen je nutné koně nahlásit tady u nás.
Já osobně mám jednoho američana a jednoho poláka, fungují oba na zahraničních papírech. A na stáji máme hannovery s výbornými původy a ač je to vlastní chov, mají průkazy vystavené v německu a u nás jsou pouze hlášení.

Přidejte reakci

Přidat smajlík