Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 19:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.86.1

Dobrý den, sehnala jsem sedlo KT Priamos II, jaký na něj máte názor a zkušenosti? Díky

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 20:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.208.165

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, sehnala jsem sedlo KT Priamos II, jaký na něj máte názor a zkušenosti? Díky

Měla jsem KT priamos se zkrácenou bočnicí, jezdilo se mi v něm super i když všuchni ostatní co v něm kdy seděli tak si stěžovali že se nemají čeho držet . Prodala jsem ho protože mi nesedělo na nového koně, jinak nikdy.. =))

Neregistrovaný uživatel

9.7.2014 21:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.250.10

Měli jsme, teda jedničku, ale snad to takový rozdíl nebude... Bylo pohodlné, v jiné "kvalitnější" skočce jsem neseděla, takže nemůžu soudit, ale mému zadku se zamlouval.

Přidejte reakci

Přidat smajlík