Jak nasadit udidlové kroužky na pákové udidlo? jde to vůbec?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

28.7.2014 16:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.225.40

nevím si s tím rady

Neregistrovaný uživatel

28.7.2014 16:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.251.196

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
nevím si s tím rady

no u koní jsem skoro celý život, ale tohle jsem v životě neviděla , aby se gumové kolečka cpali na páku...můžu se zeptat proč je tam chcete mít? Nějak mi totiž uniká smysl. Ale profesionální zvědavost mi nedá.
Jinak tedy nevím, jak je tam narvat

Neregistrovaný uživatel

28.7.2014 16:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.51

Co to je proboha za blbost??? Proč??? Vždyť to nemá žádný smysl!!!

Neregistrovaný uživatel

28.7.2014 18:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.168.4

Nejde to. I kdyby to šlo, je to úplná hovadina.

Přidejte reakci

Přidat smajlík