Výšky koní a jezdců

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 09:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.105.196

Kolik měříte vy cm, kolik cm měří váš kůň? :) Jste s tím spokojeni? A na co se spolu zaměřujete? (rekreace, sport- parkur drezura závodnè atd) :)

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 12:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.150.124

mám 192cm a moji koníci maj 87cm a 110cm . No a zamerujeme se pouze na vozatajství.

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 13:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.114.253

mám 165 cm. jeden má 165cm v kohoutku a to mi příjde ideální, no a druhý má skoro 180cm a to už si připadám jak moucha na cukru na oba dva nasedám že stupínku, na menšího při sesednutí v terénu v pohodě nasednu ze země, na toho většího se drápu jak nemehlo

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 13:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.114.253

jo a jezdíme si takovou domácí jízdárnu jinak terén . . .

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 15:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.209.136

Já mám 170cm, kobča 162cm a malý zbojník nějaký ten centimetr pře metr :D

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 15:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.209.136

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já mám 170cm, kobča 162cm a malý zbojník nějaký ten centimetr pře metr :D

Jinak s kobylou parkury a rekreace a ten malý rošták (poník) má teprve 2,5roku ale časem pro děti a vozíček

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 16:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.167.30

já mám 155cm a valášek 160cm zatím Z drezury ale hlavně terén pak mám ještě ponici 110cm a s tou skáčeme do 60cm šla by výš ale já nechci kvůli mé váze i tak jsme na hobíkách (křížky) pro smích- když to ta moje dračice pak rozjede spadnou jim brady jinak s ní dělám různé šaškárny- nějaké ty neškodné kousky, zapřaháme nebo zkouším s oběma jezdit bez uždění apod... (valášek je v poho, kobča mi vždycky vysvětlí jak se jezdí bez uzdečky nebo bez sedla)

Neregistrovaný uživatel

6.9.2014 19:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.12.66

Mám 168 cm a kobyla asi 155 a věnujeme se couračkám po lese. Její výška je na to ideální, nemlátím se hlavou o větve a všude projdeme, i když původně jsem si představovala koníka ještě maličko nižšího.

Neregistrovaný uživatel

12.9.2014 15:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.130.27

Mám 162, koník 165 a vzhledem k tomu, že jsem hodně silná, tak se mi na něj blbě leze. Představovala bych si něco tak o 10cm menšího :)

Neregistrovaný uživatel

12.9.2014 15:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.36.4

Mých 150cm je směšných snad na každém koni
Přítel má skoro 190cm (ale oproti mě hubeňour) a oba pojezdíme na naší 165cm kobylce.
Nezáleží jak je kůň vysoký, ale spíše jakého je rámce a konstituce

Neregistrovaný uživatel

12.9.2014 15:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.32.236

Já 168cm, kobyla 145cm snad ještě něco málo vytáhne. Vyhovovalo by mi těch 150cm jinak pouze rekreace,courání po lese mám raději menší mohutnější koně než vysoké koně na které bych lezla po štaflích

Neregistrovaný uživatel

13.9.2014 12:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.193.238

Já mám 158 cm a kobyla 187 Ze začátku byla radost na ni nasedat. Ale teď už to zvládám v pohodě

Neregistrovaný uživatel

14.9.2014 07:31
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.191.113

já mám 160 jeden valach 165 parkur,couračky na něj se leze dobře i v terénu druhej můj mazlík vlach CS 188kvh :D to už není taková prdel :D

Neregistrovaný uživatel

14.9.2014 16:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.217

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já mám 158 cm a kobyla 187 Ze začátku byla radost na ni nasedat. Ale teď už to zvládám v pohodě

docela bych ráda viděla fotku,tak velkeho koně,jsem jeste neviděla..

Neregistrovaný uživatel

15.9.2014 05:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.36.4

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
docela bych ráda viděla fotku,tak velkeho koně,jsem jeste neviděla..

Sice nejsem paní, která to psala, ale mám jednu takovou svoji vtipnou oblíbenou, taky prcek

Neregistrovaný uživatel

15.9.2014 07:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

Já mám necelých 170 cm a moje kobyla cca 165cm. Jezdím ven, jízdárna a rodeo (rychlostky, zručnost a chystáme se na telata).

Neregistrovaný uživatel

15.9.2014 13:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.0.19

Já mám 164cm, kobylka 157, ale mohutná, takže se mi jezdí dobře, jen to nalézání a ještě víc slézání mi dělá problém. Mám špatná kolena, takže seskok dolů bolí, takže většího koníka bych už nechtěla, i když jsem taky jezdívala na obrech (180 v KVH), dnes už bych asi potřebovala štafle

Neregistrovaný uživatel

16.9.2014 12:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.107

Mám 163 cm, ponička 130 a 140, courání po výletech.

Neregistrovaný uživatel

16.9.2014 12:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.180.30

Mám 160 cm a kobyla 178, mohutná. Priznám sa, že to nie je ideálne, pohyb má síce super a vychádzky sú na nej perfektné pokiaľ nemusím zosadať, ale ak chcem aby mi poriadne na jazdiarni šľapala (je to taký tlačivejší typ) tak sa aj poriadne nadriem. Jazdíme rekre, drezúra a parkúr do 110 ale len doma nie súťažne. Kupovala som ju ako žriebä, ale druhý krát by som už pre seba volila nižšieho koňa.

Neregistrovaný uživatel

16.9.2014 12:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.62

mám 168cm a koně 162 a 153 a už bych nikdy vyšího koně než 150cm nechtěla:-D Vždycky jsem byla na poníky a ten jeden mi nějak vyrostl víc:-D Jinak jezdíme western

Neregistrovaný uživatel

16.9.2014 12:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.62

mám 168cm a koně 162 a 153 a už bych nikdy vyšího koně než 150cm nechtěla:-D Vždycky jsem byla na poníky a ten jeden mi nějak vyrostl víc:-D Jinak jezdíme western

Neregistrovaný uživatel

16.9.2014 15:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

Mám 160 cm a jezdím raději vyšší koně, ale když jsem na vandr po Šumavy nafasovala kobylu 182 cm, tak už to bylo trochu moc, přece jen nasedat 20x denně a ještě přes brašny...
Takže sice pokuju pořád po vyšších, ale aktuální kobylka mi se svými 158 cm sedí přece jen lépe.

Přidejte reakci

Přidat smajlík