Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.166.229
Zdravím, kam chodíte k fyzioterapeutovi??
po pádu mě nehorázně bolí záda a už prostě nemůžu, chci to nějak řešit ale nikdy jsem takhle u nikoho nebyla a celkem mě odrazuje cena 600,- za hodinu + kolem 500 za vstupní prohlídku u které nevím zda je nutná
Praha východ nejlépe
děkuji
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.106.98
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Zdravím, kam chodíte k fyzioterapeutovi??
po pádu mě nehorázně bolí záda a už prostě nemůžu, chci to nějak řešit ale nikdy jsem takhle u nikoho nebyla a celkem mě odrazuje cena 600,- za hodinu + kolem 500 za vstupní prohlídku u které nevím zda je nutná
Praha východ nejlépe
děkuji
Vstupní prohlídka nutná je, protože při ní se fyzioterapeut snaží odhalit problém. Tvůj problém může být jednoduše řečeno úplně jinde, než co fyzioterapeut ,,léčí,, ;) A pokud tě trápí cena, tak zkus nejprve oblétat pár doktorů, kteří ti mohou doporučit fyzioterapii - na náklady pojišťovny.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.166.141
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Vstupní prohlídka nutná je, protože při ní se fyzioterapeut snaží odhalit problém. Tvůj problém může být jednoduše řečeno úplně jinde, než co fyzioterapeut ,,léčí,, ;) A pokud tě trápí cena, tak zkus nejprve oblétat pár doktorů, kteří ti mohou doporučit fyzioterapii - na náklady pojišťovny.
právě že podle doktorů mi nic není dost často si před ježděním si beru ibalgin a piju mátový čaj- čímž si zajistím to že se budu moct dostatečně uvolnit na koni aby naše práce alespoń k něčemu byla ale večer nemůžu nic, sedět,ležet, stát.... zjistila jsem že pokud si před spaním zacvičím (a to pořádně) druhý den mě bolí namáhané svaly a ne záda ale je mi jasné že tím tu bolest jen maskuji mno teď musím akutně koupit sedlo pro ponici a uvidím kolik mi přijde na účet až bude ve škole výplata