Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

24.10.2014 18:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.114.253

ahoj, jsou to tři dny, co jsem začla 6-ti letého teplokrevníka přikrmovat ráno a večer řepnými řízky (dávka tak 3/4 litru a deci oleje. Dnes jsem byla jezdit a bylo to s ním k nevydržení, pořád chtěl startovat, vykopával . . . no prostě sranda. Může to být tím olejem? Řízky s olejem měl 3 hodiny před projíždkou . . .

Neregistrovaný uživatel

24.10.2014 18:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.36.4

MOžná to je jen podzim, někteří koně tak vyvádějí.
A jinak asi taky záleží jaký olej dáváte a podívat se do složení jestli neobsahuje nějakou energetickou složku

Neregistrovaný uživatel

24.10.2014 19:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.166.22

řekla bych že to bude tím počasím jakmile je vedro mám lenochoda i z nadupaného plňase a jakmile je venku max. 10°C všem třem (pony, hanover a A1/1) hrabe práci musí mít každý den nebo lítáme s přítelem víc vzduchem jak vyhazují ale škola života dobrá teď už toho usedím hafo ale příjemné to opravdu není ale za chuť do života je trestat nemůžeme pokud radost přejde v úmysl nás shodit nebo začnou ignorovat nastoupí upozornění bičíkem nám pomáhá opravdu chodit denně a "mučit" je i v lese

Ale radši se jukněte i na ten olej třeba máte nějakou ener. bombu

Neregistrovaný uživatel

24.10.2014 19:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.114.253

je to obyčejný slunečnicový . . . 3700 Kj na 100ml . . . 100%tuk . . .

Neregistrovaný uživatel

25.10.2014 10:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.26.88

olej je v každém případě nejenergetičtější krmivo jaké můžete podávat

Neregistrovaný uživatel

25.10.2014 11:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.114.253

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
olej je v každém případě nejenergetičtější krmivo jaké můžete podávat

takže z něho může být takový bujný?

Neregistrovaný uživatel

25.10.2014 11:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.138

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
takže z něho může být takový bujný?

Naopak, tady je to popisováno jako "klidná energie" na rozdíl od krmení obilovinami
http://www.equichannel.cz/je-krmeni-koni-tukem-skutecne-zdrave
Přičítala bych to počasí, ne oleji. Koně lítají i ve snaze se zahřát / ten teplotní skok byl nemalý/.
U nás lítají teď i krávy jako blázni, samy od sebe, a to žerou pořád stejně.

Přidejte reakci

Přidat smajlík